вітчизняний
виробник
найбільший
ассортимент сіток
доступні
ціни

Арматурні каркаси

 

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Арматурні каркаси сіток

У будівельній сфері, при зведенні залізобетонних конструкцій важливо виконати усі маніпуляції для зміцнення їхньої конструкції. З цією метою використовуються каркаси арматурні - суцільнометалеві конструкції, виготовлені з арматури або металевих стрижнів різного діаметру.

Сфери використання арматурних каркасів досить різноманітні. Наприклад, вони є основним елементом в монолітних бетонних конструкціях, без них не обійтися при зміцненні залізобетонних конструкцій, плит, опор мостів, фундаменту монолітного типу, і навіть будівництво доріг - сфера, де арматурні каркаси також широко застосовується. Сучасні виробничі технології дозволяють виготовляти два основні види подібних виробів:

  • Просторові каркаси - являють собою об'ємні споруди, які можуть складатися з декількох пов'язаних між собою каркасів плоского типу, або ж з арматурних каркасів трикутної або круглої форми. Використовуються такі вироби для армування перекриттів, колон і стін.
  • Плоскі арматурні каркаси (арматурні сітки) - являють собою площинні металоконструкції, які складаються з поперечних і поздовжніх арматурних стержнів, з'єднаних між собою зварними швами. Призначені такі вироби для армування фундаменту, лінійних залізобетонних блоків та інших типів конструкцій при будівництві дорожніх і мостових споруд.

Крім того, обидва цих типи каркасів арматурних використовуються для додаткової жорсткості і надійного зміцнення конструкцій.

Актуальна пропозиція купити арматурні каркаси в «Завод Центр-Сітка»

Виготовлення каркасів з арматури на нашому заводі здійснюється на сучасному обладнанні, згідно всіх вимог і норм, що гарантує надійність каркасів в процесі експлуатації. Вже тисячі наших клієнтів користуються перевагами співпраці з «Завод Центр-Сітка». Чому ж зробити замовлення на виготовлення арматурних каркасів на нашому заводі або купити вже готові вироби - це вигідно? Насамперед тому, що це дає можливість «виграти» час на проведення будівельних робіт і знизити їх трудомісткість. Крім того, використання високотехнічного устаткування у виробництві такого роду конструкцій, професійне контактне зварювання, а також ефективний розкрій конструкції забезпечують практично безвідходне виробництво.

Придбати арматурні каркаси в «Завод Центр-Сітка» - означає отримати:

  • готові вироби, завдяки яким будівельні роботи будуть виконуватися оперативніше;
  • якісні вироби, використання яких не супроводжується утворенням відходів, а значить - ви економите грошові кошти;
  • надійні конструкції без дефектів, оскільки кожен арматурний каркас виготовляється на сучасному високотехнологічному обладнанні за передовими технологіями;
  • вироби точних геометричних розмірів і правильної форми що забезпечує підвищення якості будівництва;
  • конструкції, виготовлені із суворим дотриманням креслень замовника, що контролюється фахівцями заводу на всіх етапах виробничого процесу, виключаючи навіть найменшу можливість ризику виникнення яких-небудь дефектів.

Крім того, ціна арматурних каркасів, куплених у нас, цілком і повністю оправдовується їх високою якістю. Технічні можливості заводу «Центр-Сітка» дають можливість задовольнити потреби покупців у будь-яких обсягах, і навіть у самі стислі терміни, своєчасно забезпечуючи металоторгівельні та будівельні компанії надійною продукцією.