вітчизняний
виробник
найбільший
ассортимент сіток
доступні
ціни

Склосітка

 

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Сітка скловолокниста штукатурна, комірки - 2х2, 4х4, 5х5, 8х8, 10х10мм, щільність - від 55 до 160 г/м2, висота рулону 1000мм, довжина 50м.

Застосовується як армуючий елемент при малярних роботах, як для внутрішніх, так і для фасадних робіт в системах утеплення. Використовується для армування: внутрішніх і зовнішніх штукатурних покриттів, захисного пласту в системах зовнішньої теплоізоляції, в клейких сумішах при кладці плитки, у місцях примикання коробок вікон і дверей до стін.

Також сітка використовується при виконанні різних типів реставраційних робіт (стін, стель, та інших будівельних і декоративних елементів), для армування наливних підлог, для гідроізоляційних робіт, а також для захисту поверхонь від тріщин.

Ассортимент:

Діаметр

(мм)

Ячейка

(мм)

Висота рулона

(мм)

Довжина рулона

(мп)

ССШ 55 2х2 1
50
ССШ 70
4х4 1
50
ССШ 100
4х5 1 50
ССШ 115
4х4
1
50
ССШ 140
4х4
1
50
ССШ 160
5х5
1
50
ССШ 150
5х8 1 50
ССШ 100
10х10 1 50

 

Погодьтеся, зручніше їздити по рівних дорогах і жити в будинках з рівними стінами. І якщо якість українських доріг напряму не залежить від нас, то побудувати будинок з рівним фасадом - те, що повинен вміти кожен хороший будівельник за замовчуванням. А для цього він повинен використовувати тільки найкращі будматеріали. Один з них - сітка склоткана, необхідність використання якої обумовлена ​​тим, що класичне оштукатурювання стін без будь-якого зміцнення не гарантує міцність конструкції. Саме склосітка фасадна, ціна якої в «Завод Центр-Сітка» - конкурентна на ринку, є запорукою збереження штукатурки, запобігання утворення тріщин на ній і обвалювання.

Склосітка: надійний «скелет» фасаду будівлі!

Склосітка для штукатурки являє собою тканину з переплетених між собою алюмоборосилікатних ниток, покритих полімерним матеріалом. Міцність таких ниток забезпечується їх термічною обробкою, а розмір комірок в готовому виробі визначається параметрами нитки.

Склосітка, утворюючи разом зі штукатурним шаром єдине покриття, не тільки запобігає появі тріщин, але й покращує показники адгезії штукатурного шару з різноманітними матеріалами, включаючи пінополістирол, пінопласт та інші.

Беззаперечними перевагами такого сітчатого полотна є не тільки його міцність, але й :

  • Висока стійкість до впливу лугів і атмосферної вологи.
  • Прекрасна опірність до розривів і напруженням.
  • Стабільність і еластичність структури решітки.
  • Легкість укладання, монтажу.
  • Пожежна безпека, так як за складом такий матеріал практично ідентичний склу і не запалюється.
  • Навіть при усадці будівлі сітка забезпечує цілісність конструкції.
  • Контактуючи з клейовими складами, проявляє чудові показники адгезії.

На склосітку фасадну ціна залежить від показників її щільності. Чим більш щільна сітка, тим вища її ціна. Впливає на ціну такого матеріалу і ступінь його просочення найрізноманітнішими лугостійкими сумішами.

Чому купити склосітку в «Завод Центр-Сітка» - це вигідно?

Погодьтеся, коли виготовлення будь-якого матеріалу вимагає застосування високотехнологічного обладнання - ризик придбати «підробку» такого товару збільшується в кілька разів. Склосітка в цьому плані - не виняток. Так як виготовлення такого полотна високої якості - процес не з легких, небагато сучасних компаній готові запропонувати вам «найякіснішу склосітку в Україні». «Завод Центр-Сітка» - одна з тих небагатьох компаній, виробничі потужності яких дають можливість виготовляти продукцію, вартість якої цілком і повністю відповідає її високій якості.

Вже десятки кращих будівельних компаній і сотні приватних осіб, які вирішили купити склосітку у нас, переконалися в тому, що більш вигідної пропозиції, ніж купити склосітку в «завод Центр-Сітка», - навряд чи можна знайти на українському ринку.

Досвідчені будівельники рекомендують: якщо вам потрібна склосітка фасадна, купити її слід у надійного виробника, і не економити. Бо якщо матеріал виготовляється на сучасному обладнанні, з дотриманням усіх технологій, правил і норм, то ви можете бути впевненими в його надійності і довговічності. Цілком природно, що вартість його буде вища вартості продукції не зовсім чесного продавця.

Ми здійснюємо продаж склосітки в Києві з доставкою по всій території України, а своєчасність доставки – гарантуємо!