вітчизняний
виробник
найбільший
ассортимент сіток
доступні
ціни

Сітка для просіювання землі та піску

 

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Сітка ткана з низьковуглецевого дроту, комірка - 0,5-12 мм, діаметр дроту - 0,2-1мм, висота рулону - 1000 мм. Застосовується для штукатурних робіт, для широкого спектру облицювальних робіт, для сепарації різних фракцій матеріалів, фільтрації в неагресивному середовищі, для виготовлення вентиляційних решіток і секцій огорожі. Також сітка використовується для відсікання бетону.

  • Діаметр дроту 0,2-1 мм,
  • Довжина рулону до 45 м,
  • Висота рулону 1-1,3м.

 

Ассортимент:

Диаметр

(мм)

Ячейка

(мм)

Высота рулона

(мм)

Длина рулона

(мп)

1,00 12,00
1

 

Досвідчені будівельники знають, що для укладання бетону рекомендується використовувати пісок певної фракції і маркування, а для штукатурки стелі, внутрішніх стін приміщення - інший тип піску. Незмінним залишається одне: необхідність в просіюванні піску перед використанням. І для цього застосовується спеціальна сітка для просіювання.

Що собою являє сітка для просіювання піску?

Тканою називається сітка тому, що виробляється на ткацьких верстатах і зовні дуже нагадує звичайну тканину (мішковину, наприклад). Замість ниток - сталеві дроти, переплетені між собою за принципом тканини. Для виготовлення такої тканої сітки може застосовуватися дріт:

  • Латунний.
  • Нержавіючий.
  • Низьковуглецевий, термічно оброблений.
  • Термічно необроблений (для сіток малої щільності).

Просіювання землі і піску від сторонніх домішок

Просіювання піску в сучасному будівництві - це новітня технологія, за допомогою якої можна перетворити кар'єрний пісок з непридатної сировини в першокласний будівельний матеріал. Дана процедура здійснюється шляхом просіювання піску через спеціальну сітку, яка може мати різний діаметр комірок. Це дає можливість оперативно розділяти пісок на фракції і відправляти його для складування. У нас ви можете купити сітку для фільтрації піску і землі з комірками різного розміру.

Завдання, які оперативно допомагає виконати сітка для просіювання землі:

  • Видалення дрібних і великих сторонніх домішок.
  • Отримання різноманітних фракцій будівельного піску, кожну з яких можна використовувати з певною метою.

Сітка для фільтрації від «Завод «Центр-Сітка»: вибір досвідчених будівельників

Якщо вам потрібна сітка для просіювання піску, купити її рекомендується у надійного виробника, який за якість своєї продукції відповідає своєю позитивною репутацією. Виробничі потужності, дотримання всіх правил, норм і технологій у виробництві, а також величезний досвід фахівців заводу дають компанії «Завод Центр-Сітка» можливість виготовляти продукцію, в довговічності і надійності якої покупець може бути впевненим на сто відсотків.

Продаж сітки для фільтрації здійснюється з доставкою в будь-який населений пункт України. Конкурентні на ринку ціни, своєчасна доставка на ваш об'єкт - гарантована!