вітчизняний
виробник
найбільший
ассортимент сіток
доступні
ціни

Декоративна огорожа

 

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Декоративні огорожі «Заграда»

Створити функціональну, естетичну і гармонійну огорожу клумби або саду - легко і просто, якщо для цього використовувати такий спеціальний матеріал, як декоративна сітка на паркан. Сьогодні на ринку представлений великий вибір такої сітки на паркан, яка завдяки своїм перевагам користується попитом скеред багатьох власників дачних ділянок.

Існує декілька варіантів облаштування такої декоративної огорожі. У плетіннях декоративної сітки, купити яку можна за доступною ціною в нашому магазині, посередині або зверху рулону може використовуватися хвилястий декоративний дріт з різними елементами із заокругленнями, які надають їй цікавого, естетично привабливого вигляду. Інший варіант - коли плетіння розташованих вертикально гофрованих і горизонтальних кручених дротів створюють зверху красиві арки.

Основні переваги декоративної огорожі зі зварної сітки

  • Ідеальна вертикальна основа для чагарників та видів рослин, які в’ються.
  • Добре пропускає сонячне світло і забезпечує хорошу провітрюваність.
  • Сітка не провисає у порівнянні з парканом із сітки рабиці.
  • На «сітчасту» декоративну огорожу ціна нижча у порівнянні з вартістю декоративних огорож з інших, більш традиційних матеріалів.
  • Так як висота огорожі може регулюватися під запити клієнта, таку огорожу при бажанні можна доповнити хвірткою або воротами.
  • Корозійна стійкість звареної сітки з полімерним покриттям дає можливість використовувати її без будь-яких ризиків негативного впливу на огорожу атмосферних опадів.

Де використовуються декоративні огорожі зі зварної сітки?

Декоративна сітка на паркан ідеально підходить для облаштування присадибних ділянок на дачі або на території промислових об'єктів, коли немає необхідності «сховати все від очей», але при цьому потрібно організувати безпечну, надійну і красиву огорожу території.

Компанія «Завод Центр-Сітка» пропонує покупцям сучасні системи огорожі зі зварної сітки відомого виробника Dirickx (Франція), який виготовляє подібні конструкції з якісної плетеної сітки Armor. Виготовляється така сітка з дроту діаметром 2,8 мм, на який наноситься шар цинку (методом гарячого оцинкування) та якісного полівінілхлоридного покриття - зверху.

Замовивши сучасну систему огорожі зі зварної сітки в «Завод Центр-Сітка», ви отримуєте естетично привабливий декоративний паркан з десятирічним гарантованим терміном служби і доставкою продукції в будь-який регіон України!