вітчизняний
виробник
найбільший
ассортимент сіток
доступні
ціни

Сітка зварна оцинкована для кліток

 


Виробниче підприємство ТОВ «Завод Центр-Сітка» - найбільший виробник металевих сіток в Україні. Виробничі потужності підприємства розміщені на площі понад 5 га.

Підприємство оснащене найновішим обладнанням, виготовляється понад 120 видів сіток. ТОВ «Завод Центр-Сітка» - єдине в Україні підприємство, яке покриває зварну оцинковану сітку ПВХ. Завдяки високому потенціалу ми виготовляємо високоякісну сітку по конкурентоздатним цінам.

 

 

 

 


СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!!!

 

ТОВ "Завод Центр-Сітка" розробив спеціальну зварну оцинковану сітку підвищеноі якості для господарств, які займаються розведенням пушних звірів та кролів, а також підприємств, які займаються виготовленням обладнанням.

Сітка нашого виробництва має ряд переваг, а саме:

-       при виготовленні сітки використовується дріт "гарячого цинкування";

-       чітка геометрія вічка;

-       високоякісне зварювання;

-       лише ми виготовляємо зварну оцинковану сітку в ПВХ;

-       виготовляємо сітку по індивідуальним кресленням;

-       виготовляємо різноячеєсту сітку;

-       доставка в будь-який регіон України.

 

* - розмір рулонів може змінюватись залежно від побажань замовника.

  Розмір вічка, мм Діаметр дроту, мм Ширина* рулону, м Довжина* рулону, м

25,4x25,4 1,8 1 30
25,4x12,7 1,8 1 30
50,8X12,5 1,8 1 30

50,8x25,4 1,8 1 30
25,4x50,8 1,8 1 30
25,4x25,4 2 1 30

50,8x25,4 2 1 30
25,4x50,8 2 1 30
25,4x25,4 2 1 30

50,8x25,4 2 1 30
25,4x50,8 2 1 30

Успішний розвиток будь-якого тваринницького господарства багато в чому залежить від зручності кліток і вольєрів для тварин. Саме тому для господарств, які займаються розведенням хутрових звірів, кролів, птахів «Завод Центр-Сітка» розпочав виробництво спеціальної сітки зварної для кліток за ціною виробника, з новим функціональним захисним шаром.

Популярна сітка для кліток в Україні і серед багатьох фермерів і дачників. Вони також взяли на озброєння сітку оцинковану і з успіхом використовують її на присадибних ділянках, в домашньому господарстві, для спорудження вольєрів для собак, парканів по периметру присадибної ділянки і т.д.

Зварна оцинкована сітка - кращий вибір для виготовлення кліток, парканів і вольєрів

 • Забезпечує тваринам хороший повітрообмін і освітленість кліток/вольєрів.
 • Стійка до негативного впливу азотних кислот в повітрі (від гною).
 • Не «боїться» сітка зварна для кліток корозії, виникнення якої можливе через опади, повітря, насичене йодом та промисловими забрудненнями.
 • Легко піддається очищенню, що дуже важливо для утримання тварин в належних умовах. У клітці, виготовленій з оцинкованої сітки, підтримувати чистоту - легко і просто!

Успішно застосовується оцинкована сітка для кліток в різних сферах сільського господарства і промисловості:

 • Тваринництво. Найбільш часто використовується зварна сітка з комірками невеликого розміру і може бути як оцинкованою, так і покритою шаром ПВХ.
 • Звірівництво. У такій сітці розмір комірок повинен бути таким, щоб звір не міг просунути голову через них. В цілому, вибір такої сітки для огороджувальної конструкції залежить від ваги тварин, їх габаритів.
 • Птахівництво. Вибір сітки для спорудження кліток для птахів залежить від того, на якому етапі розвитку знаходиться той чи інший птах. Так, розмір комірок у сітці, що використовується для виготовлення клітки для курчат, істотно відрізняються від розмірів комірок сітки для кліток, в якій живуть вже дорослі птахи, наприклад.
 • Рибне господарство. Для ведення такого виду господарства однозначно варто купити металеву сітку для клітин оцинковану, так як вона ржавіє у воді, не змінює хімічний склад води і не має негативного впливу на рибу.

Використовується сітка оцинкована для кліток, а також для виготовлення вольєрів для службових і мисливських собак, для собачих притулків і розплідників.

Чому сотні клієнтів вибирають сітку для кліток від «Завод Центр-Сітка»?

 • Виготовлена така сітка із застосуванням методу «гарячого цинкування», що підвищує її якісні характеристики.
 • Якість зварювання - на найвищому рівні!
 • Тільки у нас можна купити сітку для кліток з ПВХ-покриттям.
 • Чітка геометрія комірок - підтверджує високу якість сітчастого полотна.
 • Ми можемо виготовити для вас сітку з комірками будь-якого розміру.
 • Ви завжди можете замовити у нас виготовлення сітки для кліток за індивідуальними кресленнями.
 • Зручність в монтажі дає можливість зводити огороджувальні конструкції з сітки за рекордно короткий час.
 • Клітка, паркан або вольєр з нашої сітки не деформується під впливом морозів або інших атмосферних впливів.

Оцинковану сітку для кліток купити в Києві в нашому магазині - значить зробити вигідну покупку за ціною виробника, а також бути на 100% впевненим у тому, що:

 • Тварини, які будуть знаходитися в споруджених клітках і вольєрах, будуть відчувати себе максимально комфортно і не постраждають.
 • Догляд за ними буде максимально легким і простим.

Зазвичай матеріал такого типу поставляється у вигляді рулонів по 30м (довжина може змінюватися в залежності від ваших побажань), а продаж сіток здійснюється з доставкою в будь-який населений пункт України.