Металлический забор .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Вічко (мм)
Діаметр (мм)
Высота ширина (м)
Довжина (м)


per page
Showing 1 - 12 of 47 items
Showing 1 - 12 of 47 items


Металевий паркан

Нова огорожа має бути максимально безпечною, якісною, гарною. Тому при її виборі необхідно враховувати абсолютно все – від матеріалу, з якого вона виготовлена, до технічних характеристик самого виробу. І, звичайно, важливо правильно обрати виробника. Металевий паркан – це один із найпопулярніших типів сучасної огорожі.

Види паркану із металу

Існує три типи виробів даного призначення.

  1. Глухі. Ці огорожі представляють собою одне суцільне полотно, за яким не видно з вулиці територію біля будинку.
  2. Наскрізні. Паркани пропускають світлові потоки. Від стороннього ока вони нічого не приховують, так як всю територію за ними чудово видно. Але ці конструкції достатньо жорсткі, міцні і дуже надійні.
  3. Секційний металевий паркан, ціни (грн) на який порівняно невисокі. Окрім високих захисних характеристик та гарних показників міцності вони відрізняються ще й з зручністю монтажу.

Вартість металевого паркану напряму залежить від типу конструкції, матеріалу, розміру огорожі в цілому та інших, не менш важливих факторів.

Переваги установки парканів металевих

Популярність такої огорожі обумовлена, перш за все її перевагами, яких дуже багато. Найбільш важливими є наступні.

  1. Безпека. При установці конструкції із металу ви можете бути спокійні за свою безпеку, своїх рідних та майна. Ні злодії, ні небажані гості без вашого відома на ділянку пробратися не зможуть. Не зайдуть на територію й чужі тварини. В порівнянні з дерев’яною конструкцією, яка втрачає свою міцнсіть та надійність з роками, металева залишиться такою ж, як в перший день після встановлення.
  2. Низькі витрати під час експлуатації. Цій огорожі практично не потрібне обслуговування. Якщо за дерев’яною потрібен спеціальний догляд, щоб подовжити її експлуатаційний термін та зберегти привабливий зовнішній вигляд, то металеву потрібно буде лише час від часу очищати від пилу та грязі. Для цього достатньо мати у господарстві садовий шланг і чисту ганчірку.  
  3. Естетика. Сучасні паркани із металу можуть бути виготовлені з різних матеріалів і в різних стилях. У вас є можливість вибору купити металевий паркан із сітки, профнастилу, кований. При бажанні його можна пофарбувати у будь-який колір. На ринку є велика кількість спеціальних фарб. Він не тільки забезпечить вам спокійне життя, а й стане прикрасою приватної території.
  4. Довговічність. Довгий експлуатаційний термін залежить від того, що металеві конструкції зносостійкі й не піддаються негативному впливу опадів, несприятливим кліматичним умовам, різкій зміні температурного режиму. Зламати чи деформувати їх також нелегко. Окрім цього метал практично не горить, що забезпечує споруді високий рівень пожежної безпеки.

Де купити паркан металевий

Якщо ви справді бажаєте придбати якісну огорожу з гарантією від виробника, пропонуємо вивчити асортимент товару на сайті інтернет-магазину sitka. В каталозі представлені фото варіантів конструкцій з описом та цінами. Вам достатньо зателефонувати нам та озвучити свої побажання. Менеджери магазину проконсультують вас по всіх питаннях, які можуть виникнути, допоможуть зробити єдиний правильний вибір.

У нас ви зможете замовити та купити металевий паркан у Києві, Харкові, Львові, Одесі і багатьох інших населених пунктах України з доставкою. Залишайте заявку на сайті і ми з радістю вам допоможемо зробити вашу територію не тільки максимально безпечною, але й гарною.Філіали
^ Вверх