вітчизняний
виробник
найбільший
ассортимент сіток
доступні
ціни

Сітка ткана

 

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Сітка ткана з низьковуглецевого дроту, комірка - 0,5-12 мм, діаметр дроту - 0,2-1мм, висота рулону - 1000 мм. Застосовується для виконання широкого спектру облицювальних, штукатурних робіт, для сепарації різних фракцій матеріалів, фільтрації в неагресивному середовищі, а також для виготовлення вентиляційних решіток і секцій огорожі. Крім того, така сітка використовується для відсічки бетону.

  • Діаметр дроту 0,2-1 мм,
  • Довжина рулону до 45 м,
  • Висота рулону 1-1,3м.

 

Ассортимент:

Диаметр

(мм)

Ячейка

(мм)

Высота рулона

(мм)

Длина рулона

(мп)

1,00
12,00
1

 

Важко уявити, як в будівельній справі можна обійтися без такого недорогого, зручного і універсального матеріалу, як сітка ткана. Виготовляється такий будматеріал методом, який дає можливість отримати оптимальне з точки зору міцності і щільності плетіння полотно. А саме: методом переплетення нержавіючих і низьковуглецевих дротів, які і утворюють хрестоподібне полотно з квадратів правильної форми.

Сітка сталева ткана: у чому особливості?

Залежно від типу переплетення, сітка ткана може бути полотняною (коли дроти переплітаються через один) або саржевою (коли дроти з'єднуються через два). Залежно від типу такої сітки тканої оцинкованої, змінюється і ціна на неї. Такий тип «сітчатого полотна» знайшов своє застосування не лише у сфері зведення будівель різних типів, але реконструкції доріг. Завдяки механічному розділенню шарів такої сітки, їх змішування не є можливим, що підвищує довговічність такого полотна.

Сітка сталева ткана: особливості

  • Сітка ткана для просіювання піску служить довше, ніж подібне пристосування, виготовлене з пластику.
  • Дає можливість досягти армування високої якості, що потребує крайньої уваги при обробці.
  • Є незамінним матеріалом при створенні довговічного і міцного оздоблювального шару на фасадах, що піддаються реставрації.

Незамінна сітка ткана

Сфери застосування тканої сітки визначається матеріалом її виготовлення і розміром комірок. Так, сітка дротяна ткана з квадратними комірками, ціна на яку залежить від розміру такої комірки і від діаметру дроту, найчастіше використовуються для розсіву сипучих матеріалів, для облаштування парканів, для армування різних покриттів, а також для здійснення теплоізоляційних робіт промислового обладнання. Крім того, сітка ткана може випускатися з прямокутними, ромбоподібними, трапецієподібними, круглими і навіть шестигранними отворами. І затребувана вона в добувній промисловості, у сфері машинобудування і навіть фармацевтичній сфері. Однак найбільш часто наші клієнти звертаються до нас, щоб купити сітку ткану оптом за вигідними цінами для використання її в будівельних цілях, а також для облаштування парканів і огорож, у тому числі і декоративних.

Ми доставимо вам сітку ткану, в Києві ви живете або в будь-якому іншому населеному пункті на території України. Ми не хвастаємося, що наша сітка - «найкраща сітка, і немає їй рівних», але за якість реалізованої продукції відповідаємо своєю репутацією, і формуємо цінову політику таким чином, щоб на сітку металеву ткану ціна була адекватна і відповідала заявленим нами якісним характеристикам. Представництва нашої компанії працюють в таких містах, як: Київ, Одеса, Львів, Черкаси і навіть Чернівці. Звертайтеся!