ограждение спортивной площадки .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож
per page
Showing 1 - 12 of 13 items
Showing 1 - 12 of 13 items


Огородження спортивного майданчика

Упорядкування спортивних майданчиків і стадіонів включає встановлення красивих, але водночас надійних парканів. Правильні огородження спортивного майданчика мають бути функціональними, безпечними та міцними, адже щодня піддаються серйозному механічному впливу.

Подібна огорожа є звареним секційним парканом. Одна секція конструкції складається з цілісних полотен, що розміщуються між двома опорами. Внутрішня сторона не має колюче-ріжучих виступаючих елементів для уникнення травматичних випадків під час ігор;

У більшості випадків металеві огорожі для спортивних майданчиків виготовляються у вигляді сітки, що складається із сталевих лозин. Даний секційний спосіб виготовлення огорожі дозволяє відбивати удари футбольного м'яча чи будь-яких інших об'єктів, не піддаючись деформаціям чи тріщинам.

Як захист поверхня оброблена шаром цинку та неокераміки. Крім сітчастих панелей і стовпів, до складу паркану входять й інші додаткові частини, наприклад, ворота, хвіртка, наконечники, гасильні сітки

До наконечників кріпиться гасильна сітка розміром 100х100 мм. Встановлюється вона із внутрішнього боку майданчика для вже вищезгаданого гасіння ударів м'ячем або іншими об'єктами.

Залежно від призначення та характеристик забору його поділяють на два види:

  1. Спорт Класик. Це стандартна спортивна огорожа, яка застосовується при облагородженні дитячих та спортивних майданчиків. Даний виріб складається з одиночних лозин, зварених між собою. Поверхня оцинкована та вкрита полімерами, що захищає від появи іржі та продовжує експлуатаційний термін. За допомогою V-подібного горизонтального вигину досягається максимальна міцність.

  2. Спорт Про; Цей вид паркану складається з двох горизонтальних і одного вертикального прута, які з'єднані між собою зварюванням. Як і в першому варіанті, поверхня покрита антикорозійними матеріалами, відрізняється підвищеною міцністю та стійкістю до механічних навантажень.

Подібна огорожа для спортивного майданчика купити у Києві можна в онлайн-дилера Sitka. У магазині можна замовити необхідний товар з доставкою по Україні. Ціна на огорожі для спортивних майданчиків залежить від матеріалу виготовлення і розміру площі, що облагороджується.

Особливості парканів для спортивних майданчиків

Огорожа для спортивного майданчика має низку відмінних переваг:

  • гарний зовнішній вигляд;
  • велика висота стін, що запобігає вильоту різних ігрових снарядів за територію;
  • безперешкодний потік свіжого повітря;
  • антикорозійне покриття, яке надає виробу довговічності;
  • міцне та надійне завдяки продуманим технологічним рішенням.

Проте, різні компанії-виробники забезпечують свої вироби різними характеристиками міцності і зовнішніми залежно від їх місця використання. Так, наприклад, для тенісного корту потрібно забір з дрібною сітчастою структурою, щоб уникнути вильоту м'ячика за межі ігрової площі. Для баскетбольних полів використовується паркан із посиленими секціями, подвійні прути яких чудово справляються з різними фізичними впливами. Таке рішення досить універсальне, тому що підійде і для інших спортивних майданчиків, наприклад, футбольного чи бейсбольного.

Як вибрати панельний паркан?

При виборі паркану панельного типу необхідно враховувати його майбутнє призначення: чи використовуватиметься він у активних спортивних подіях, чи відділення дитячого ігрового простору. Поспішайте купити огорожу для спортивного майданчика у вищезгаданого продавця і приступайте до облаштування ігрового місця вже сьогодні.Філіали
^ Вверх