Системи огородження .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Довжина листа (м)
Вічко (мм)
Діаметр (мм)
Высота ширина (м)
Довжина (м)


per page
Showing 1 - 12 of 202 items
Showing 1 - 12 of 202 items


Огорожі з 2д і 3д панелей - захист, яка не підведе

Приватна територія власного будинку або закрита компанії повинна бути огороджена. Це дозволить уникнути незаконного на неї проникнення. Для організації охорони периметра території використовують різні будматеріали: бетон, цегла або системи огорожі з зварної панелі. Останній вид, особливо популярний в нашій країні.

Переваги загороджень з зварних панелей

Системи безпеки огорожі споруда з металевої сітки захищають надійно всю територію, що охороняється і забезпечують її хорошу видимість. Паркани, ворота або хвіртки з панелей 2д або 3д покриваються спеціальним захисним шаром ПВХ або ППЛ, тому не піддаються деформації під впливом кліматичних умов або механічних пошкоджень. Так як металеві прути згуртовуються між собою, а потім переплітаються, то це надає високу жорсткість і міцність всьому загородження.

Монтаж пристрою периметрального огорожі простий, тому ви впораєтеся з ним без сторонньої допомоги. Панелі з сітки мають невелику вагу, що також спрощує їх установку. Споруди забору проводитися з 2Д або 3Д металевої сітчастої панелі на попередньо підготовленому ділянці. Перед монтажем загородження потрібно встановити профілю в колодязі глибиною від 30 до 40 см і залити їх бетоном, попередньо вирівнявши їх.

Виробництво систем огорожі - це те, чим займається "ТМ Завод" Центр Сітка "вже 15 років. За час роботи ми зуміли показати себе як надійного постачальника якісної продукції по всій території України. На сайті магазина можна купити систему огорожі за доступною ціною і з гарантією . асортимент магазину надає як готові системи загородження, так і необхідний матеріал для їх спорудження. В комплекті до хвіртки і воріт йде потрібна фурнітура для установки. У прайс-листі вказані актуальні ціни на весь асортимент 2Д і 3Д зварювальних металевих сіток для організації надійних огороджень. Отримати детальну інформацію можна у консультантів магазину за номером, який знайдете на головній сторінці сайту.

Область застосування зварювальних огороджень

Системи огородження з зварювальних 2д або 3д зборів мають широкий діапазон застосування. Їх використовують для організації охорони ділянки з метою запобігання злочинного потрапляння на територію, псування майна або вандальскіх дій. Раціонально встановлювати подібні системи:

 • На режимних об'єктах, де важливо мати постійно повний огляд місцевості;
 • Для промислових об'єктах;
 • На складах і складеному комплексах;Для будівельних майданчиках;
 • На громадських установах і спортивних майданчиках;
 • Для паркових зон і т.д.

Огорожі з металевих сіток застосовують і при організації дизайну саду, дачної ділянки або квіткаря. Виглядати добре вони і при оформленні терас.

Скільки коштує панелі огорожі

Основними параметрами, від яких залежить ціна, є:

 • матеріал;
 • Розміри панелей;
 • Покриття (ПВХ або ППЛ);
 • Технічні характеристики;
 • Експлуатаційні якості;
 • Розміри і структура осередків (ромб, квадрат і т.д.).

Якщо ви не знаєте де можна купити металеву або алюмінієву сітку в Україні, то ми з радістю допоможемо вам вирішити цю проблему. На сайті нашого магазину ви знайдете величезний асортимент м'яких і твердих сіток на всі випадки життя. Ми напряму співпрацюємо з заводом з виробництва металевих сіток, тому ціни у нас на порядок нижче, ніж в простих магазинчиках вашого міста. У нас ви можете взяти сітку з доставкою по всій території України і навіть частково за її межі.Філіали
^ Вверх