Ограждение для школы .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож
per page
Showing 1 - 12 of 22 items
Showing 1 - 12 of 22 items


Огорожа для школи

Територія дитячих освітніх закладів має бути забезпечена надійним та якісним захистом відповідно до будівельних та санітарно-епідеміологічних норм та правил.

Важливу роль установці огорожі для школи грає якість самої конструкції, складових компонентів паркану, і навіть місцевість з урахуванням усіх особливостей клімату. Саме з цих причин огорожу навколо школи необхідно встановлювати з урахуванням усіх державних норм та стандартів, адже в них більш детально прописані усі вищезгадані нюанси.

Огородження території школи несе у собі ряд функцій та призначень:

  • захист місцевості від проникнення сторонніх осіб та бродячих тварин;

  • перешкода проїзду автомобілів та будь-якого іншого транспорту в даній пішохідній зоні;

  • недопуск мимовільного вільного залишення території дітьми;

  • сприяє дотриманню всіх заходів безпеки, прописаних у законодавстві.

Також варто зазначити, що огорожа для школи повинна відповідати таким вимогам:

  • безпека, яка має на увазі відсутність гострих елементів на поверхні огорожі;

  • точково відокремлювати територію, що додається до школи, від іншої місцевості;

  • гармоніювати з навколишнім середовищем, підходити під ландшафтні дизайни та фасади будівель;

  • мати високі показники стійкості до різних природних умов та фізичних впливів.

Як правило, дитячі навчальні заклади перебувають у місцях масового скупчення людей, що надає ще одну вимогу до огородження, а саме наявність біля воріт та хвірток антитерористичної захисної функції. Наприклад, будівлі другої категорії важливості потрібно постачати парканом, висота якого повинна становити не менше 2,5 метра.

Вимоги до матеріалів для огорож

Огородження території школи має виготовлятись із високоякісних, екологічно чистих матеріалів. Вони повинні бути безпечними у плані своєї фізичної конструкції, не мати колюче-ріжучих елементів, а при впливі на них дощу, снігу або навіть вогню не виділяти токсичних випарів.

Також важливо відзначити, що паркани, призначені для огородження локацій з великою кількістю дітей, повинні бути міцними та довговічними. Так, наприклад, хороший паркан відрізняється хорошим опором до силових навантажень, механічних впливів, які часто виникають під час дитячих ігор.

Особливості монтажу

Монтаж огорож для шкіл та інших дитячих навчальних закладів у більшості випадків провадиться шляхом становлення металевого паркану з V-подібними вигинами на основі сталевого прута діаметром 5 мм. Даний вид виробу має просту конструкцію, яка складається з окремих блоків, з'єднаних між собою скобами та хомутами.

Встановлення цілком належним чином можна зробити власноруч, не залучаючи фахівців. Вона не вимагає використання великої кількості професійних інструментів.

Також, при монтажі такого паркану враховуються ґрунтові особливості у зв'язку з подальшим заливанням фундаменту для опор, глибина якого становить приблизно 0,5 метра.

На огорожі для школи ціна досить демократична, як для вказаних вище характеристик виробу. Тим не менш, на безпеці заощаджувати не варто і краще ретельно підійти до вибору матеріалу для виготовлення майбутнього паркану.

Всі необхідні елементи та аксесуари для огорож можна купити за низькою ціною на сайті магазину Sitka. Тут ви знайдете докладну інформацію про характеристики, специфіку та особливості виробів, а також зможете точно розрахувати вартість товарів, що купуються. Сервіс надає можливість доставки по Києву та всій Україні.Філіали
^ Вверх