Рабиця і рифлена .

Каталог

Покриття
Довжина листа (м)

Subcategories

 • Рабиця – це вид сітки з металевого дроту, переплетеного особливим способом, яка є дуже популярною на сьогодні і знайшла своє застосування у різних побутових сферах. Звідки така незвична назва? А походить вона від прізвища німецького будівельника, якому і належить цей винахід. Саме Рабиць вперше застосував таку сітку для зміцнення стін під штукатуркою. З часом даний вид сітки змінювався і для неї знаходились нові області використання. Що ж представляє собою сучасна сітка-рабиця?

  Простота, надійність і широкі можливості сітки-рабиці

  Даний вид сітки являє собою металеву конструкцію (полотно), зроблену на спеціальному верстаті за допомогою переплітання плоских дротяних спіралей. Комірка може бути ромбовидної або квадратної форми. Сьогодні у виробництві рабиці використовуються три основні типи дроту:

  • Дріт з низьковуглецевої сталі – вважається найдешевшим, але разом з тим і найменш довговічним варіантом дроту, який практично не може протистояти корозії, швидко ржавіє і втрачає свій «товарний» вигляд.
  • Дріт з оцинкованої сталі - не надто відрізняється по ціні від попереднього, проте оцинковка дроту сприяє підвищенню його антикорозійних властивостей. Сітка з такого дроту довше зберігає свій початковий зовнішній вигляд і не покривається іржею, мінімум двадцять років.
  • Дріт з оцинкованої сталі з полімерним покриттям – найдорожчий серед усіх типів дроту, оскільки шар полівінілхлориду, яким він покривається, забезпечує морозостійкість сітки, захист від впливу ультрафіолетового випромінювання, а тому – довговічність. Сітка-рабиця (Київ) із такого дроту може прослужити більше п’ятдесяти років. До того ж, широка гама кольорів дає можливість вибрати саме те «дротяне полотно», яке прикрасить ділянку, ідеально впишеться в пейзаж території.

  У яких сферах сітка-рабиця є незамінною?

  Де ж використовується даний вид сітки?

  Сітка рабиця, ціна якої найдешевша ніж будь які аналоги,виручить у багатьох життєвих ситуаціях, коли потрібно щось «огородити від чогось».

  Купити сітку-рабицю в «Завод Центр-Сітка» - зробити правильний вибір

  Компанія «Завод Центр-Сітка» реалізує сітку-рабицю у широкому асортименті . На сайті sitka.com.ua ви можете ознайомитись з асортиментом сітки-рабиці і вибрати для своїх потреб варіант, найбільш підходящий за розміром, висотою и довжиною рулону, а також по діаметру дроту. Сьогодні клієнтами компанії «Завод Центр-Сітка» є тисячі оптових і роздрібних покупців, які знають, що якісна сітка-рабиця, купити яку можна по вигідній ціні, є тільки в «Завод Центр-сітка»!

 • Сітка рифлена канілірована являє собою особливий вид дротяного сита, який застосовується як в приватному господарстві для зведення парканів (на дачних ділянках), так і у виробництві, що стало можливим завдяки можливості виготовлення такої сітки з великою площею комірок. Виготовляється вона з гнутих товстих дротів діаметром від двох до семи міліметрів, методом плетіння, без використання зварювання. Саме рифлення дозволяє зробити сітку міцною і стійкою до зношування.

  Класифікується такий матеріал по типу перетину.

  • Частково рифлена сітка, в якій тільки один прут вигнутий в місці з'єднання.
  • Сітка рифлена, в якій рифлення в місцях з'єднання присутні на двох дротах.
  • Сітка складно-рифлена відрізняється тим, що на її прутах є рифлення не тільки в місцях з'єднання, але й на сторонах комірок.

  У чому переваги парканів із рифленої сітки?

  Головна перевага сіткового полотна з чорного металу - його міцність, а значить і паркан, виготовлений з його використанням, буде довговічним і надійним. Така споруда може прослужити не один рік. Міцність такої сітки досягається за рахунок вигинів прутів. Незважаючи на те, що канілірована сітка, на відміну від зварної, вимагає майже щорічного фарбування, вартість її нижча у порівнянні з ціною на сітку зварну з полімерним покриттям, наприклад.

  Найчастіше використовується сітка рифлена, ціна на яку на нашому заводі цілком і повністю відповідає її високій якості, при установці парканів. Але застосовують такий тип сіткового полотна і в інших цілях. А саме:

  • Для облаштування вольєрів для тварин.
  • Для фільтрації глинистих розчинів, просіювання сипучих матеріалів.
  • При армуванні залізобетонних конструкцій, дорожніх перекриттів.
  • Для огородження небезпечних кутів механізмів і машин.

  Канілірована сітка для паркану - вибір дачників «зі стажем»!

  Паркан для дачі відрізняється від інших видів огорожі, насамперед, своєю легкістю і немасивними розмірами. Адже, погодьтеся, для облаштування огорожі дачної ділянки найголовніше, щоб вона не затінювала територію і, звичайно ж, - мала естетично привабливий вигляд. А ще бажано, щоб облаштування такого паркану не обійшлося «в втридорога». Чи можна поєднати всі ці вимоги в одному матеріалі? Легко! Сітка рифлена, в Києві яку можна придбати на нашому заводі за конкурентною на ринку ціною – ідеальний вибір в такому випадку.

  Купуючи сітку каніліровану, ціна - фактор, який має більше значення при виборі, ніж естетична привабливість даного матеріалу. Щоб «не дати маху» з вибором, дуже часто фахівці рекомендують в першу чергу визначити, з якою метою ви плануєте установку сітчастої огорожі. Так, якщо потрібно захистити величезну територію - логічно буде використовувати сітку рабицю. Для паркану, який буде захищати невелику ділянку, більш розумно буде вибрати саме каніліровану сітку і купити її в компанії «Завод Центр-Сітка» за конкурентною на ринку вартістю.

  Вигідно купити каніліровану сітку в «Завод Центр-Сітка»

  Крокуючи в ногу з часом, сьогодні «Завод Центр-Сітка» налагодив випуск такого матеріалу, як сітка рифлена канілірована, купити в Києві яку тепер можна без проблем! Ми реалізуємо сітку з квадратними комірками, розміром 50х50 мм або 60-60 мм. Паркани, виготовлені з такої сітки, здатні прослужити десятиліття, вони гармонійно впишуться в будь архітектурно-ландшафтний комплекс, забезпечать хорошу освітленість огородженої території.Популярные товары:
Showing 1 - 9 of 9 items
Showing 1 - 9 of 9 items


Рабиця та канілірована сітка

Полотна пористої структури з декількох видів металевого дроту популярні завдяки низьким цінам та ряду переваг. Найчастіше віддають перевагу тому, щоб купити купити сітку рабицю й каніліровану – бюджетні варіанти таких виробів. Ними огороджують ділянки і використовують в таких сферах:

 • сільське господарство;
 • гірничодобувна промисловість;
 • будівництво
 • торгiвля;
 • автотранспорт і будівництво доріг;
 • оформлення садів, парків та інших ландшафтів;
 • господарські потреби на дачних ділянках.

Сфери застосування сіток залежно від їх властивостей

Асортимент продукції з металевого дроту широкий. Доступні ціни, міцність, довговічність спонукають купити сітку рабицю та каніліровану, що застосовують для таких цілей:

 • Зміцнення цегляної кладки, штукатурного шару.
 • Огорожа території. Для довгих зборів обирають рабицю.
 • Монтаж сітки навколо зовнішніх блоків спліт-систем для продовження терміну їх служби.
 • Перешкода доступу до небезпечних видів обладнання, що дозволяє контролювати робочі механізми, не заходячи всередину огорож.
 • Зведення легких конструкцій для торгових точок, захист кіосків.
 • Розмежування зон зберігання на складах.
 • Застосування для стелажів, пересувних візків.
 • Збільшення бортів автомобілів.
 • Запобігання обвалів при роботі під землею.

Каніліровану сітку, яка витримує великий тиск без розтягування і деформацій, можна купити для використання в таких областях:

 • Захист військової техніки та оборонних споруд.
 • Виробництво контейнерів для збору відходів і вторинної сировини.
 • Спорудження вольєрів.
 • Захист від падіння бурульок, небезпечних предметів в зонах ризику.

Каніліровані сітки, рабиця та ціни на них

Компанія «Завод Центр-Сітка» випускає якісну продукцію із застосуванням нових технологій. Виробництво сітки рабиці просте: низкоуглеродистий дріт закручують у спіралі, які переплітають між собою і формують в плоскі рулони з ромбоподібним або квадратним візерунком. Сучасне устаткування обладнане спеціальними системами натягу та вирівнювання, в результаті чого полотно виходить рівномірним, з паралельними краями.

По тому, скільки коштує сітка рабиця, судять про її якість і властивості. Варіанти з низькою ціною – без захисту від вологи та іржі. У нашому магазині можна купити вироби з оцинкованого сталевого дроту, що виключає необхідність попереднього фарбування й запобігає корозії.

Є сітка рабиця з розмірами осередків 35х35, 50х50 і 65х65 для різних потреб. Пропонуємо міцне полотно з дроту діаметром 1,6 і 1,8 мм. Підберемо відповідну довжину і ширину рулону.

Канілірована сітка – полотно, виконане методом плетіння гнутого товстого дроту з рифленням без застосування зварювання. Розміри осередків різні: 40х40, 50х50, 60х60. Випускаємо вироби з дроту діаметром 4 і 6 мм.

Переваги вибору сіток канілірованої і рабиці в компанії «Завод Центр-Сітка»

Орієнтація на потреби споживача та 15-річний досвід роботи сформували конкурентний асортимент товару з доступною вартістю. Покупців приваблює в нашій продукції:

 • гарантовану якість завдяки використанню сучасних технологій і матеріалів, що відповідають опису кожного виду виробів;
 • ціна виробника;
 • відправка відразу після отримання замовлення завдяки наявності товару на великій складській базі в 1,2 га;
 • швидка доставка.

Сітки канілірована та рабиця – оптимальний варіант для довговічної, гарної огорожі, що пропускає повітря і світло та гармонійно виглядає з будь-яким ландшафтом. Купити нашу продукцію можна і для економного вирішення інших завдань.

Рабиця і рифлена

Рабиця та канілірована сітка

Полотна пористої структури з декількох видів металевого дроту популярні завдяки низьким цінам та ряду переваг. Найчастіше віддають перевагу тому, щоб купити купити сітку рабицю й каніліровану – бюджетні варіанти таких виробів. Ними огороджують ділянки і використовують в таких сферах:

 • сільське господарство;
 • гірн...

Рабиця та канілірована сітка

Полотна пористої структури з декількох видів металевого дроту популярні завдяки низьким цінам та ряду переваг. Найчастіше віддають перевагу тому, щоб купити купити сітку рабицю й каніліровану – бюджетні варіанти таких виробів. Ними огороджують ділянки і використовують в таких сферах:

 • сільське господарство;
 • гірничодобувна промисловість;
 • будівництво
 • торгiвля;
 • автотранспорт і будівництво доріг;
 • оформлення садів, парків та інших ландшафтів;
 • господарські потреби на дачних ділянках.

Сфери застосування сіток залежно від їх властивостей

Асортимент продукції з металевого дроту широкий. Доступні ціни, міцність, довговічність спонукають купити сітку рабицю та каніліровану, що застосовують для таких цілей:

 • Зміцнення цегляної кладки, штукатурного шару.
 • Огорожа території. Для довгих зборів обирають рабицю.
 • Монтаж сітки навколо зовнішніх блоків спліт-систем для продовження терміну їх служби.
 • Перешкода доступу до небезпечних видів обладнання, що дозволяє контролювати робочі механізми, не заходячи всередину огорож.
 • Зведення легких конструкцій для торгових точок, захист кіосків.
 • Розмежування зон зберігання на складах.
 • Застосування для стелажів, пересувних візків.
 • Збільшення бортів автомобілів.
 • Запобігання обвалів при роботі під землею.

Каніліровану сітку, яка витримує великий тиск без розтягування і деформацій, можна купити для використання в таких областях:

 • Захист військової техніки та оборонних споруд.
 • Виробництво контейнерів для збору відходів і вторинної сировини.
 • Спорудження вольєрів.
 • Захист від падіння бурульок, небезпечних предметів в зонах ризику.

Каніліровані сітки, рабиця та ціни на них

Компанія «Завод Центр-Сітка» випускає якісну продукцію із застосуванням нових технологій. Виробництво сітки рабиці просте: низкоуглеродистий дріт закручують у спіралі, які переплітають між собою і формують в плоскі рулони з ромбоподібним або квадратним візерунком. Сучасне устаткування обладнане спеціальними системами натягу та вирівнювання, в результаті чого полотно виходить рівномірним, з паралельними краями.

По тому, скільки коштує сітка рабиця, судять про її якість і властивості. Варіанти з низькою ціною – без захисту від вологи та іржі. У нашому магазині можна купити вироби з оцинкованого сталевого дроту, що виключає необхідність попереднього фарбування й запобігає корозії.

Є сітка рабиця з розмірами осередків 35х35, 50х50 і 65х65 для різних потреб. Пропонуємо міцне полотно з дроту діаметром 1,6 і 1,8 мм. Підберемо відповідну довжину і ширину рулону.

Канілірована сітка – полотно, виконане методом плетіння гнутого товстого дроту з рифленням без застосування зварювання. Розміри осередків різні: 40х40, 50х50, 60х60. Випускаємо вироби з дроту діаметром 4 і 6 мм.

Переваги вибору сіток канілірованої і рабиці в компанії «Завод Центр-Сітка»

Орієнтація на потреби споживача та 15-річний досвід роботи сформували конкурентний асортимент товару з доступною вартістю. Покупців приваблює в нашій продукції:

 • гарантовану якість завдяки використанню сучасних технологій і матеріалів, що відповідають опису кожного виду виробів;
 • ціна виробника;
 • відправка відразу після отримання замовлення завдяки наявності товару на великій складській базі в 1,2 га;
 • швидка доставка.

Сітки канілірована та рабиця – оптимальний варіант для довговічної, гарної огорожі, що пропускає повітря і світло та гармонійно виглядає з будь-яким ландшафтом. Купити нашу продукцію можна і для економного вирішення інших завдань.

More


Филиалы
^ Вверх