ЗАГРАДА Єгоза .

Каталог

Покриття

Subcategories

 • Спіральний бар'єр безпеки Єгоза

  Шукаєте надійну огорожу – зверніть увагу на циліндричні конструкції з колючої стрічки. Спіральні бар'єри безпеки складаються з накручених на спеціальний барабан мотків дроту, що з'єднаний в шаховому порядку скобами. Від їх кількості залежить величина осередків. Чим вони менші, тим надійніший захист. Зазвичай використовують від 3 до 5 точок кріплення. Після зняття дроту з барабана і розтягування по периметру території, що охороняється, отримують жорстку конструкцію. Якщо в неї потрапить звір або людина, швидко вибратися самостійно не вийде.

  Завдяки міцності, довговічності та невеликій вартості спіральний бар'єр безпеки використовують у багатьох сферах для огорожі різних об'єктів:

  • військових – спеціально обладнані бази, склади, що знаходяться під посиленою охороною;
  • стратегічного призначення – адміністративно-промислові об'єкти, території аеропортів, газових компаній або атомних станцій, проникнення до яких може призвести до великих аварій;
  • цивільних – ежимні організації, склади або райони випробувальних полігонів, що належать фізичним особам, комерційним або державним підприємствам.

  Для установки спірального бар'єру безпеки не обов'язково використовувати спеціальні металоконструкції, він добре кріпиться на паркані або на даху приміщення, що охороняється. Можна розмістити конструкцію в кілька рядів прямо на землі.

  Основні властивості спірального бар'єру безпеки Єгоза

  Систему захисту циліндричної форми використовують для огорожі по периметру важливих об'єктів. Цей тип конструкції популярний завдяки доступній ціні й властивостям:/p>

  • надійність – особливе плетіння й кріплення спіралей скобами в певній послідовності роблять бар'єр практично непереборною перешкодою – навіть після кількох розрізів дроту він зберігає загальну цілісність;
  • жорсткість – спеціальна форма та спосіб з'єднання дозволяють конструкції утримувати початкову форму й швидко відновлювати її після деформації;
  • довговічність – дріт, з якого виготовлена огорожа, оцинковується, тому довго не втрачає захисних властивостей навіть в результаті негативного впливу факторів навколишнього середовища.

  Спіральний бар'єр Єгоза: особливості різних типів

  Системи захисту відрізняються діаметром дроту з колючою стрічкою, формою та кількістю витків у бухті. На сайті підприємства ТМ «Завод «Центр-Сітка» представлений великий асортимент бар'єрів.

  • Плоский – виготовлений з армованої колючої стрічки, зафіксованої скобами.
  • Діаметр дроту – 3,2 мм, довжина бухти – до 6 м. Кріплять його на спеціальних металоконструкціях або формують просту огорожу з декількох ярусів.
  • СББ 400 – створюють невеликі бар'єри безпеки з діаметром спіральних витків 400 мм, які з'єднані 3 скобами.
  • СББ 500 – використовують для формування малих та середніх огорож. Діаметр дроту – від 1,85 до 2,5 мм, витка – 500 мм, кількість скоб – 3.
  • СББ 600 – встановлюють на паркани чи дахи приміщень. Діаметр витка – 600 мм, дроту – до 2,5 мм, вiн з'єднаний 5 скобами.
  • СББ 700 – формують бар'єри середнього розміру, довжина бухти – від 20 до 22 м, дріт діаметром 2,2 мм фіксують в шаховому порядку за допомогою 5 скоб.

  Переваги роботи з компанією ТМ «Завод «Центр-Сітка»

  Замовити бар'єр безпеки можна на сайті підприємства, де представлено понад 100 видів продукції для створення різноманітних систем огорожі. П'ятнадцятирічний досвід роботи на ринку, відмінна якість та доступні ціни від виробника – наші основні переваги. Достатньо заповнити просту форму, вказавши ім'я та телефон, щоб оформити покупку. Ваше замовлення доставлять у будь-який регіон України. Створюйте надійні системи захисту за допомогою спіральних бар'єрів Єгоза.

 • Колючий дріт ЗАГРАДА

  Єгоза — тип дроту з колючої стрічки. Огорожа з неї має високі захиснi властивостi. Перевага ЗАГОРОДИ — прозорість, що забезпечує видимість за зоною периметра. Колючий дріт зарекомендував себе в якостi хорошого бар'єру та отримав популярність за рахунок невисокої ціни. Застосування актуально на таких об'єктах:

  • приватні будинки — додатковий захист від зломщиків;
  • склади — запобігання крадіжки продукції;
  • місця позбавлення волі — бар'єр проти втечі ув'язнених;
  • стоянки — захист від викрадень автомобілів;
  • державні об'єкти — супутня охорона від проникнення.

  Колючий дріт на паркані служить для захисту території від проникнення зловмисників або запобігає втечу.

  Моделі захисного бар'єру

  В асортименті інтернет-магазину «Завод «Центр-Сітка» представлено кілька типів колючого дроту:

  • Армована колюча стрічка (АКС) Єгоза — діаметр виробу 3,2 мм, довжина мотка (бухти) — 188 м.
  • Двоосновний колючий дріт — складається з двох сталевих ниток, на які кріпляться шипи. В рулоні 150-200 м, діаметр стрічки — 1,8 мм.
  • Одноосновний дріт — шипи з гострими кінцями кріпляться до виробу — металопрокату, такий продукт в діаметрі — 2,8 мм.

  Безпеку об'єкта поліпшить будь-який з цих видів дроту, який ви можете купити у нас за доступною ціною.

  Властивості охоронного виробу

  Колючий дріт ЗАГРАДА не піддається дiї звичайних кусачок або ножа, перерізати її таким інструментом важко. Дріт для таких виробів оцинковують для запобігання появи іржі та корозії, яка призведе до того, що огорожа стане непридатною. Всі продукти нашої компанії відповідають ГОСТу, що підтверджує їх міцність і надійність. Стрічка Єгоза — ефективний спосіб захистити територію від несанкціонованого проникнення.

  Як обрати колючий дріт

  Вибір огорожi залежить від сфери застосування. Для огорожі жител, стоянок підійде одноосновний або двоосновний колючий дріт, а для підприємств або режимних об'єктів зверніть увагу на армовану колючу стрічку. Єгоза розташовується вертикально, горизонтально або натягується у вигляді пружини. Огорожу роблять повністю з колючої стрічки або у вигляді пiддашку на парканах і дахах. У будь-якому варіанті загородження з Єгози захистить територію.

  Вартість захисного бар'єру

  Колючий дріт Єгоза в залежності від типу відрізняється ціною. В Україні можна купити одноосновний колючий дріт в Києві у ТМ «Завод «Центр-Сітка» за вартістю 3,67 грн за 1 погонний метр, двоосновний дешевше, його ціна складає 2,55 грн, а 188 м.п. армованої колючої стрічки коштує вiд 2000 грн за бухту. Пам'ятайте, що занижена ціна на такий продукт не буде гарантувати якість та довгий термін служби огорожі.

  Переваги співпраці з нами

  ТМ «Завод «Центр-Сітка» 15 років виробляє великий асортимент товарів. В інтернет-магазині ви можете ознайомитися з каталогом виробів, підібрати свій варіант і зробити замовлення онлайн не виходячи з дому. Якщо ви вирішили купити колючий дріт, і у вас виникли питання, зателефонуйте за номерами телефонів, вказаними на нашому сайті, або натисніть на кнопку зв'язку з консультантом, який відповість на всі ваші запитання. Замовлені товари знаходяться у кошику.

  Оплата і доставка продукції

  Ми співпрацюємо з такими компаніями-перевізниками як: «Інтайм», «Нова Пошта», «Нічний Експрес» та іншими, для зручності доставки замовлення нашим клієнтам. Ви можете оплатити замовлення зручним для вас способом. Ми зробимо все можливе, щоб покупка принесла вам задоволення.

  Колючий дріт ЗАГОРОДА — це надійний дротовий бар'єр, що прослужить довгі роки!Популярные товары:
per page
Showing 1 - 12 of 16 items
Showing 1 - 12 of 16 items


ЗАГРАДА Єгоза

Для ефективного захисту об'єктів будь-якого призначення недостатньо купити і встановити тільки огорожу. Максимальну безпеку забезпечує колючий дріт Єгоза. При монтажі її розтягують в різні боки на таку довжину, щоб не деформувати витки і не знизити захисні функції. Для установки на стіни, дахи і верхню частину огорож використовують кронштейни. Дріт Єгоза і додаткові аксесуари для монтажу представлені в асортименті інтернет-магазину «Завод «Центр-Сітка».

З огляду на наявність ріжучих елементів, захисний бар'єр використовують в різних цілях.

 • Військові і режимні об'єкти. Дріт Єгоза монтують в місцях позбавлення волі. Ріжучі кромки можуть серйозно травмувати тіло, що відбиває у втікачів бажання подолати перешкоду.
 • Кошари. Єгоза – оптимальний варіант для використання в сільськогосподарських цілях. Колючі внутрішні конструкції залишають порізи на тілі тварин. Через це вони не будуть намагатися проникнути за бар'єр.
 • Невеликі ділянки під наглядом. Дріт з ріжучими елементами встановлюють в «мертвих зонах» периметра. Це дозволяє забезпечити максимальний захист ділянок, які перебувають поза полем зору камер.
 • Приватні території та автомобільні стоянки. Спіраль, встановлена ​​поверх паркану, стане фізичною перешкодою для зловмисників.

Єгоза: важливість застосування і властивості

Різновид колючого дроту простий у використанні і дозволяє створити такий бар'єр, який не потребує інших компонентів безпеки. Якщо хочете купити Єгозу, але сумніваєтеся в її ефективності, ознайомтеся з властивостями захисного бар'єру.

 • Механічні характеристики. Армована колюча стрічка витримує значні навантаження, не деформуючись. Виробник оцинковує дріт, завдяки чому він стійкий до будь-яких погодних умов.
 • Довговічність. Якщо купити Єгозу та встановити на ділянці, вона забезпечить максимальний захист від зловмисників на термін від 25 років.
 • Відсутність витрат на експлуатацію. Дріт не потребує додаткового догляду. Завдяки цинковому покриттю він зберігає естетичні характеристики протягом усього терміну експлуатації.
 • Широкий спектр застосування. Фізична перешкода підходить для установки на промислових, військових, сільськогосподарських і приватних об'єктах.

Асортимент нашого магазину

В онлайн-каталозі українського підприємства ТМ «Завод Центр-Сітка» можна купити колючий дріт Єгоза таких видів:

 • одно- і двоосновна;
 • плоский бар'єр безпеки (ПББ);
 • АКЛ-1;
 • спіральний бар'єр безпеки (СББ).

Одним з поширених варіантів стає одноосновний дріт. Його встановлюють на огорожах та інших конструкціях. Двоосновний варіант більш міцний та довговічний. Гострі шипи намотують на пару ниток, оброблених цинком. Ціни встановлюються за 1 погонний метр. В асортименті представлений спіральний бар'єр безпеки з витками діаметром від 400 до 700 мм. Ціна Єгози встановлена ​​за бухту, в якій 6 погонних метрів матеріалу.

Переваги покупки захисних конструкцій в нашому магазині

Коли мова йде про безпеку людей або матеріальних цінностей, варто віддати перевагу надійному постачальнику конструкцій колючої огорожi. ТМ «Завод «Центр-Сітка» пропонує:

 • якісну продукцію власного виробництва за низькими цінами;
 • можливість купити колючий дріт Єгоза в Києві та інших містах України;
 • доставку по всій країні;
 • консультацію фахівців й допомогу у виборі відповідного товару.

Надійні захисні бар'єри за доступною ціною тільки в нашому магазині!

ЗАГРАДА Єгоза

ЗАГРАДА Єгоза

Для ефективного захисту об'єктів будь-якого призначення недостатньо купити і встановити тільки огорожу. Максимальну безпеку забезпечує колючий дріт Єгоза. При монтажі її розтягують в різні боки на таку довжину, щоб не деформувати витки і не знизити захисні функції. Для установки на стіни, дахи і верхню частину огорож використовуют...

ЗАГРАДА Єгоза

Для ефективного захисту об'єктів будь-якого призначення недостатньо купити і встановити тільки огорожу. Максимальну безпеку забезпечує колючий дріт Єгоза. При монтажі її розтягують в різні боки на таку довжину, щоб не деформувати витки і не знизити захисні функції. Для установки на стіни, дахи і верхню частину огорож використовують кронштейни. Дріт Єгоза і додаткові аксесуари для монтажу представлені в асортименті інтернет-магазину «Завод «Центр-Сітка».

З огляду на наявність ріжучих елементів, захисний бар'єр використовують в різних цілях.

 • Військові і режимні об'єкти. Дріт Єгоза монтують в місцях позбавлення волі. Ріжучі кромки можуть серйозно травмувати тіло, що відбиває у втікачів бажання подолати перешкоду.
 • Кошари. Єгоза – оптимальний варіант для використання в сільськогосподарських цілях. Колючі внутрішні конструкції залишають порізи на тілі тварин. Через це вони не будуть намагатися проникнути за бар'єр.
 • Невеликі ділянки під наглядом. Дріт з ріжучими елементами встановлюють в «мертвих зонах» периметра. Це дозволяє забезпечити максимальний захист ділянок, які перебувають поза полем зору камер.
 • Приватні території та автомобільні стоянки. Спіраль, встановлена ​​поверх паркану, стане фізичною перешкодою для зловмисників.

Єгоза: важливість застосування і властивості

Різновид колючого дроту простий у використанні і дозволяє створити такий бар'єр, який не потребує інших компонентів безпеки. Якщо хочете купити Єгозу, але сумніваєтеся в її ефективності, ознайомтеся з властивостями захисного бар'єру.

 • Механічні характеристики. Армована колюча стрічка витримує значні навантаження, не деформуючись. Виробник оцинковує дріт, завдяки чому він стійкий до будь-яких погодних умов.
 • Довговічність. Якщо купити Єгозу та встановити на ділянці, вона забезпечить максимальний захист від зловмисників на термін від 25 років.
 • Відсутність витрат на експлуатацію. Дріт не потребує додаткового догляду. Завдяки цинковому покриттю він зберігає естетичні характеристики протягом усього терміну експлуатації.
 • Широкий спектр застосування. Фізична перешкода підходить для установки на промислових, військових, сільськогосподарських і приватних об'єктах.

Асортимент нашого магазину

В онлайн-каталозі українського підприємства ТМ «Завод Центр-Сітка» можна купити колючий дріт Єгоза таких видів:

 • одно- і двоосновна;
 • плоский бар'єр безпеки (ПББ);
 • АКЛ-1;
 • спіральний бар'єр безпеки (СББ).

Одним з поширених варіантів стає одноосновний дріт. Його встановлюють на огорожах та інших конструкціях. Двоосновний варіант більш міцний та довговічний. Гострі шипи намотують на пару ниток, оброблених цинком. Ціни встановлюються за 1 погонний метр. В асортименті представлений спіральний бар'єр безпеки з витками діаметром від 400 до 700 мм. Ціна Єгози встановлена ​​за бухту, в якій 6 погонних метрів матеріалу.

Переваги покупки захисних конструкцій в нашому магазині

Коли мова йде про безпеку людей або матеріальних цінностей, варто віддати перевагу надійному постачальнику конструкцій колючої огорожi. ТМ «Завод «Центр-Сітка» пропонує:

 • якісну продукцію власного виробництва за низькими цінами;
 • можливість купити колючий дріт Єгоза в Києві та інших містах України;
 • доставку по всій країні;
 • консультацію фахівців й допомогу у виборі відповідного товару.

Надійні захисні бар'єри за доступною ціною тільки в нашому магазині!

More


Филиалы
^ Вверх