Распашные .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Довжина (м)
Showing 1 - 11 of 11 items
Showing 1 - 11 of 11 items


Орна хвіртка 

Установка паркану – одна з важливих складових огорожі будь-якої території. Він може бути виготовлений з металу, дерева, каменю чи бетону, може мати різноманітні форми. Але кожен із цих парканів не обходиться без головного компонента – хвіртки чи воріт. На особливу увагу заслуговує хвіртка орна, за допомогою якої людина або автомобіль можуть потрапити на площу, що захищається. 

Кожен паркан, що має ворота, комплектується хвірткою. Вона виконується з таких матеріалів, що і основна частина огорожі, не виділяється зовнішнім виглядом. Виготовляється із металевого каркасу із сітчастими панелями. Його основою є профільна труба. У хвіртку обов'язково монтується замок.

У більшості випадків ширина хвірток складає 900 мм, але можуть виконуватися і в інших розмірах, виходячи з побажань замовника. Кріпиться на петлі, і, залежно від їхнього розташування, може відкриватися як назовні, так і всередину двору.

Сировиною для виготовлення такої хвіртки служить метал, поверхня якого додатково оброблена полімерними матеріалами. Ворота із зварної сітки бувають двох видів: 2D та 3D. Останній тип відрізняється своєю більш високою міцністю та надійністю за рахунок опуклих ребер жорсткості, більш тривалим терміном експлуатації, простотою догляду та стильним дизайном. 

Хвіртка, виконана з 2D сітки, також досить міцна, має більш простий прямий дизайн. Часто зустрічається як додаток паркану на спортивних майданчиках, приватних або промислових ділянках, дачах, гаражних кооперативів.

Переваги хвірток із звареної сітки

Попит на цей виріб у вищезгаданих місцях обумовлений кількома причинами:

  • легкість спорудження, що спрощує його доставку і монтаж на території, що облагороджується;

  • універсальність, завдяки якій сіточна зварена хвіртка непогано виглядає з дерев'яними або кам'яними парканами;

  • красивий вигляд.

Конструкція виробу здійснюється шляхом зварювання оцинкованих сталевих дротів між собою у місцях перетину. Також варто відзначити обробку поверхні полімерними матеріалами. Вони позитивно впливають на зносостійкі властивості, підвищують термін служби хвіртки, оберігають її від передчасної корозії. 

Експлуатації розстібної хвіртки

Правильне встановлення та експлуатація цього виробу значно впливає на його термін служби та надійність. Дотримання нижчеописаних правил забезпечить тривале використання цієї хвіртки без появи передчасних проблем та пошкоджень.

  1. Відкривайте ворота плавно, без зайвих різких рухів, поштовхів та великих фізичних зусиль.

  2. Мінімізуйте ймовірність удару хвіртки об сторонні предмети.

  3. Не встановлюйте додаткове обладнання або аксесуари, які не передбачені виробником.

  4. Власноруч не проводьте заміну або регулювання кріпильних систем.

  5. Регулярне змащування спеціальним маслом петель забезпечить плавне відкриття та закриття хвіртки.

Пам'ятайте, що нецільове використання хвіртки може негативно вплинути на стан і характеристики, за що виробник відповідальності не несе.

На виріб «хвіртка розстібна металева» ціна доступна до ознайомлення на сайті офіційного постачальника Sitka. Тут користувач власноруч може купити даний продукт за доступною вартістю пару кліків, а також розрахувати приблизну фінальну ціну виходячи з кількості необхідного матеріалу.

Замовляючи у цієї компанії розстібні хвіртки, вартість і обслуговування вас неодмінно потішать.Філіали
^ Вверх