Габіон військовий .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож
Showing 1 - 6 of 6 items
Showing 1 - 6 of 6 items


Військові укриття зазвичай потребують спорудження у стислі терміни, через що використовуються речі різноманітного призначення. Застосовуються бетонні блоки, мішки з піском та інші мобільні предмети. Це класичний підхід, який відрізняється низкою недоліків: мішки треба заповнювати піском вручну, для чого потрібно багато часу. До того ж мішки з піском необхідно транспортувати та піднімати, а через деякий проміжок часу вони рвуться. Встановлення блоків з бетону також викликає незручності: потрібен автомобільний кран. Від цих недоліків позбавлені фортифікаційні споруди, при будуванні яких використовуються габіони військові.

Що таке габіон військового призначення?

Це каркас з металевої сітки на кшталт клітки, що заповнюється сипучим матеріалом (пісок, глина, грунт). Для того, щоб наповнювач не висипався крізь комірки у сітці, нутрощі каркасу обшиваються агроволокном або геотекстилем. Першовідкривачем цього виробу вважають британця Джимі Хеселдена, який наприкінці 1980-х років заснував компанію Hesco. Знамениті Hesco bastion швидко набули популярності у військовій справі - їх масово використовували в Іраку та Афганістані. Ключові переваги конструкції - мобільність та можливість монтажу без використання спеціалізованої техніки.

Укриття типу Hesco bastion забезпечує безпеку військовослужбовців в умовах війни і робе це надійно. Воно ефективно протистоїть стрілецькій зброї, танковим кумулятивним снарядам та артилерії, а також забезпечує захист людей від уламків та ударної хвилі. При цьому, габіон військового призначення - це ще й:

 • Швидкий спосіб обладнати блокпост.
 • Висока маневреність в умовах частої зміни дислокації.
 • Простота та висока швидкість складання та демонтажу.
 • Мінімальна кількість людей, задіяних у будуванні укриття.
 • Можливість прискорити будівництво та демонтаж фортифікаційної споруди за допомогою спецтехніки.

Як побудовані габіонні вироби із металевої сітки?

Зазвичай, військовий габіон - це секція довжиною декілька метрів (5 або 6 м), яка складається з декількох блоків. Вона транспортується у складеному стані, а на місці розкладається як гармошка. Один блок - це 4 стінки з металевої сітки, які поєднані пружинами. Довжина кожної з сторін блоку однакова, але передня та задня стінки складаються з двох частин, які з'єднуються пружинами. Така конфігурація дозволяє компактно складати габіонні вироби із металевої сітки і розташовувати їх навіть у багажнику позашляховика.       

Монтаж конструкції виконується у два етапи: розкладка секції на ділянці та заповнення її сипучим матеріалом. У якості наповнювача можна використовувати пісок, глину та грунт. У разі відсутності текстильного оздоблення, наповнення виконується мішками з піском. Для декоративного напрямку, наприклад, при облаштуванні території згідно з проектом ландшафтного дизайну, у якості наповнювача можна використовувати каміння. Максимальний рівень захисту забезпечує трамбована глина: 1,5-метровий бар'єр зупиняє кумулятивний снаряд. Щоб прискорити будування фортифікаційної споруди, до робіт можна залучати землерийну техніку будівельного призначення із ковшем.

Варіанти використання військових габіонів

Компактність та гнучкість - це ті властивості виробу, без яких не побудувати мобільний захисний бар'єр на кшталт блок-посту. Укриття не тільки просто й швидко споруджується, а й легко демонтується. Якщо у наявності є кран, металевий каркас достатньо підняти і наповнювач опиниться на грунті. Глину та пісок можна й прибрати вручну, конструкція до цього адаптована. Достатньо визволити одну зі стінок від пружин і наповнювач висипиться.

Проста геометрія та добротний наповнювач сприяють отриманню міцної фортифікаційної споруди. Секції можна комбінувати, з'єднувати пружинами та ставити одну за одною. Це допомагає отримати потрібну довжину, ширину та висоту укриття. Як результат, військові габіони використовуються при будуванні надійних бойових укриттів:

 • Мобільний вогневий рубіж
 • Захисна огорожа для важливого обладнання
 • Оперативне укриття для зони відпочинку військовослужбовців у польових умовах
 • Бар'єр для бронетехніки противника.
 • Додатковий захист бойової техніки.

У яких розмірах можна купити воєнні габіони?

Наш інтернет-магазин пропонує купити військові габіони у вигляді секції згідно параметрів, вказаних у таблиці.

Габарити секції

Довжина

1 - 5 метрів

Ширина

0,6 - 2,13 метрів

Висота

1,4 - 2,7 метрів *

Параметри блоку

Матеріал дроту

Оцинкована або не оцинкована сталь

Діаметр дроту

3,5-5,0 мм

Площа основи

Від 0,6х0,6 до 2,13х2,13 метрів

Розмір комірок

50 - 100 мм

Оздоблення

Матеріал

Геотекстиль термоскріплений

Щільність

200 - 300 гр/квадратний метр

*- висота може бути скоректована за вашим побажанням

Це поширені характеристики, які дозволяють зручно транспортувати вироби до місця встановлення, а також зручно застосовувати їх на ділянці. Для виготовлення сітки блоку застосовується дріт із матеріалу, що дозволяє виконувати зварювання. Зварні шви відрізняються міцністю, легкістю та забезпечують гарну естетику виробу. До того ж зварювання - це технологічний процес, який не потребує залучення великих інвестицій. Відповідно ціна на військові габіони буде меншою, конструкція - легшою, а фортифікаційна споруда - надійною.

Ціна воєнних габіонів та переваги нашого інтернет-магазину

Через високу вартість Hesco bastion попитом користуються аналоги цієї конструкції. Ми пропонуємо купити аналоги Hesco bastion, які виготовлені на нашому власному виробництві ТМ Завод “Центр Сітка”, розташованому в Україні. Локалізація виробництва та використання матеріалів українського походження значно знижують вартість виробу порівняно з оригіналом. А 15-річний досвід у виробництві сіток для паркану та інших споруд, а також сучасне обладнання сприяють досягненню високих показників якості. Як результат, наші конструкції не поступаються оригінальним за споживчими характеристиками.     

Щоб заказати габіон військового призначення, потрібно визначитись з наступними позиціями:

 • Параметри дроту
 • Параметри блоку
 • Висота габіону
 • Довжина секції, яка складається з блоків
 • Кількість секцій

Ці характеристики впливають на комплектацію і, відповідно, на ціну виробу. Якщо у вас виникли труднощі, наші менеджери допоможуть визначитись з рішенням для певних умов. Питання, які викликали інтерес, можна з'ясувати за допомогою мобільного телефону або у чаті. Контакти відділу продаж вказані у шапці сайту, а месенджер знаходиться внизу, у правому куточку сайту.    

На кожному етапі наша компанія прагне того, щоб ви отримали виріб за найнижчою ціною. Доставка - не виключення: ми маємо 12 складських філіалів, які розташовані у різних куточках України. Контакти та адреси представництв вказані у розділі “Філіали” та на головній сторінці нашого сайту. Якщо у вас немає можливості відвідати хоча б один з філіалів, можна скористатися послугами перевізників. Ми відправляємо посилки у будь-який регіон України, де є представництво компаній Нова Пошта, Інтайм та інших. Повний перелік перевізників, з якими ми співпрацюємо, вказано у розділі “Оплата і доставка”.    Філіали
^ Вверх