Заборы установка .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож
per page
Showing 1 - 12 of 23 items
Showing 1 - 12 of 23 items


Встановлення парканів

Мій дім моя фортеця. З цим поняттям знайома кожна людина. Встановлення огорожі один із найкращих способів забезпечити захист власного будинку. Без жодних сумнівів паркан - фінальний етап облагородження дачної ділянки, який додає певного комфорту та затишку житлу. У більшості випадків паркани для дачі виготовляються із заліза, каменю та дерева.

Багато хто вважає, що встановлювати паркан власноруч досить легко. Здавалося б, скільки там роботи: викопати ями для стовпів, залити їх бетоном, прикріпити дерев'яні або металеві планки і все готове. Або, наприклад, кам'яний паркан, який майже завжди є вже в готовому до експлуатації стані, залишається лише його доставити на потрібне місце. Так, на перший погляд, фінальна конструкція виглядає дуже красиво, безпечно, здається, що подібне будівництво не потребує багато зусиль.

Тим не менш, як би все просто не здавалося, встановлення парканів та огорож вимагає великої кількості зусиль та специфічних навичок. Існує досить нюансів, з якими необхідно добре розібратися.

Вибираємо правильний матеріал

Насамперед необхідно визначитися із зовнішнім виглядом виробу, який замовник хоче отримати на виході. Крім того, потрібно взяти до уваги свій актуальний фінансовий стан, тверезо оцінити ситуацію і лише тоді приступати до вибору конструкції, адже матеріалів для огорож велика кількість, через що ціна на встановлення огорожі варіюється. В основному ціна виробу залежить від якості монтажу конструкції та матеріалів, якими оброблено виріб.

Визначившись з усім вищеописаним, можна приступати до самих матеріалів виготовлення вашого майбутнього захисту.

Найкращим матеріалом для створення огорож служить метал. Особливо варто звернути увагу на металеву огорожу із сітки рабиці, яка часто зустрічається на територіях шкіл та дитячих садків. Монтаж даного виду конструкції потребує досвіду та спеціальних навичок, адже весь процес встановлення огорожі з сітки супроводжуватиметься роботами з цементом, потрібна точність при натягуванні виробу на раніше заготовлені стовпи. Саме тому рекомендується вдатися до допомоги фахівців. Сіткова структура огорожі створюється за допомогою скріплення залізних прутиків зварюванням, а густота осередків безпосередньо залежить від призначення продукту. Це може бути як відокремлення приватної території від загальної, так і використання паркану в якості вольєра у зоопарках або сільському господарстві.

Хотілося б відзначити, що встановлення секційного паркану з металу супроводжується роботами з оцинкування поверхні. Крім того, його покриття обробляється полімерними речовинами, щоб уникнути корозії та для збільшення терміну експлуатації.

Також при виборі огорожі важливо зробити правильний вибір і системи відкриття воріт, відкатних чи розпашних, які використовують зварну сітку.

Скільки коштує установка паркану?

Замовити встановлення паркану під ключ ви можете в онлайн-сервісі Sitka. виробник надає можливість ознайомлення з фотоматеріалами виробів, що продаються, та повний каталог актуальних товарів. До того ж, скориставшись наявними фільтрами або звернувшись до служби підтримки, ви зможете розрахувати потенційну вартість продукту та встановлення огорожі, вказавши необхідний матеріал для виробництва, розміри та необхідне покриття і купити необхідний вам товар за найліпшою ціною.

Наші партнери надають послуги доставки продукції по Києву та Україні.Філіали
^ Вверх