Ворота розсувні .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Довжина (м)
per page
Showing 1 - 12 of 17 items
Showing 1 - 12 of 17 items


Ворота розпашні

Класична конструкція розпашних воріт складається зі стулок, які кріпляться до двох стійок. Виходячи з побажань замовника, такі ворота можуть відчинятися назовні та всередину огородженої території. У більшості випадків стулки досить громіздкі і мають велику вагу. Уникнути скрипу допоможуть петлі із підшипниками, які беруть на себе всю вагу конструкції.

Головна перевага розпашних воріт – різноманітність вибору оздоблювальних матеріалів та дизайну. Вигляд теж має значення. На сьогоднішній день досить часто зустрічаються ворота з металевої сітки з полімерним або ПВХ покриттям. Також часто встановлюють ворота з профнастилу або ковані. Але є один елемент, який поєднує всі вищеописані варіанти вхідної групи - хвіртка. Вона є головним компонентом будь-якої брами для забезпечення вільного постійного проходу без використання воріт. Таким чином, ви одразу можете замовити варіант зручний і для пішохода, і для водія - розпашні ворота з хвірткою.

Ціна на розпашні ворота залежить від товщини дроту, ширини та висоти виробу, а також площі майбутніх робіт.

Сьогоднішні відкатні конструкції все частіше включають автоматичний електричний привід з пультом дистанційного керування для безконтактного відкривання та закривання воріт. Автоматика дозволяє зручно та комфортно заїхати на територію, не виходячи з автомобіля. Особливо добре ця перевага проявляється у погану погоду, коли не хочеться зайвий раз виходити назовні.

В основному тип конструкції «розпашні ворота» замовляють саме для дачних ділянок або як доповнення огорож гаражних кооперативів. Для приватних територій рекомендується використовувати ворота із вбудованою системою безпеки. Монтаж конструкції триває кілька днів, але встановлення обов'язково має проводитися досвідченими майстрами.

Купити розпашні ворота від виробника можна на сайті Sitka.

Сітчасті розпашні металеві ворота

У деяких випадках, і особливо тоді, коли необхідно швидко перекрити отвір при обмеженому бюджеті, можна вибрати оптимальний варіант конструкції за розумні гроші. Пропонуємо Вашій увазі вид металевих воріт з сітки, що характеризується довговічністю, стійкістю до передчасного зносу та лаконічним дизайном.

Для виготовлення недорогих вуличних воріт використовується сталевий оцинкований дріт, на який наноситься якісне полімерне покриття, що дозволяє додатково уберегти матеріал від появи корозійного нальоту та пошкоджень під впливом несприятливих кліматичних факторів.

Великим плюсом сітки, яка застосовується при конструюванні вуличних воріт, є її невелика вага.

Як придбати?

Плануєте придбати класичну систему заїзду на власну огороджену ділянку? Такий різновид воріт – одна з найкращих розпашних конструкцій, які доступні для замовлення у компанії Sitka за привабливою ціною.

Щоб здійснити вигідну покупку вже зараз, надішліть відповідний запит на сайті та зачекайте на зворотний зв'язок. Кваліфіковані фахівці підкажуть, які ворота краще підійдуть вашому котеджу або дачі, безкоштовно допоможуть провести розрахунок вартості воріт в індивідуальних розмірах, допоможуть з вибором аксесуарів і не тільки. У разі потреби зателефонуйте консультантам самостійно за одним із зазначених номерів на сайті.

Також клієнтам доступне оформлення доставки придбаних товарів у кожне місто України як силами виробника, так і одним зі спеціалізованих логістичних партнерів заводу.Філіали
^ Вверх