Сітки для кліток перепелів .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож
Showing 1 - 9 of 9 items
Showing 1 - 9 of 9 items


Купити сітку для кліток перепілок

Будівництво будинку - нелегка справа, яка потребує чимало зусиль, знань і досвіду. Навіть житло для домашньої пташки потрібно вміти сконструювати. Але, як і в масштабному будівництві, у спорудженні клітки для перепелів, наприклад, важливо також і якість матеріалів. Звичайно, клітки для перепелів можна купити в готовому вигляді, але вигідніше виготовити таку конструкцію власноруч. Тим більше, що «Завод Центр-Сітка» в м. Київ можна купити сітку для кліток різного діаметру і з різним розміром комірок, за цінами, що відповідають її високій якості.

Які клітки для перепелів підійдуть вашим пташечкам?

Імовірно, що для такого виду птахів слід виділити два варіанти кліток: дерев'яні та сітчасті. Насправді, крім повністю дерев'яної або повністю сітчастої клітки для перепелів, можна також виготовити будиночок для пташок з металевої сітки на дерев'яному каркасі. Проте досвідчені господарі знають, що для утримання перепелів більш практичною є клітка з сітки або клітка на дерев'яних каркасах, але теж з сіткою. За якістю, як і за експлуатаційними характеристиками, так сітки багато в чому перевершують дерев'яні клітки. Для спорудження надійних і комфортних «будиночків» для пташок без якісної сітки - не обійтися. Головне, знати, яка сітка потрібна для кліток перепелів, а де її купити - ви вже знаєте. Звичайно ж, - в компанії «Завод Центр-Сітка»!

Крім того, кожен господар, який вирощує перепілів, повинен знати, що до кліток, в яких вони будуть жити, пред'являються деякі вимоги:

  • кількість птахів в клітці, не повинно перевищувати норму;
  • в клітці не повинно бути волого, а також в приміщенні, де вона знаходиться, що мінімізує ризик виникнення захворювання птахів;
  • клітка повинна бути призначена для утримання тільки перепелів;
  • розмір комірки сітки повинен відповідати віку пташки – так пташенята чи дорослі перепілки не зможуть випасти з клітки.

Сітка для перепелиних кліток: вибираємо грамотно

Вибір сітки для будівництва клітки для перепелів потрібно обити, виходячи з того, пташок якого віку передбачається поселити туди: дорослих, молодняк або пташенят. Так, якщо для утримання дорослих птахів потрібен один тип сітки, то для молодняка, маленьких вихованців віком до 10 днів, а також для видгодівлі перепілок на м'ясо потрібен інший тик клітки. Відповідно, і сітка для виготовлення кліток для перепелів в кожному окремому випадку використовується різна.

Перепілка – пташка невибаглива, як у плані годівлі, так і в плані умов її утримання, але деякі нюанси, все ж, слід мати на увазі. Наприклад, перепілки дуже добре вживаються родиною, що складається з одного самця і трьох-чотирьох самок. Для 4 птахів буде достатнім спорудити клітку, розміром в 30х30 см, заввишки - близько 25 см або менше.

  • Клітки для пташенят до 2-3 тижневого віку. Як правило, такі конструкції практично повністю закриті фанерою, а підлогу споруджують з сітки з комірками, розміром 10х10 мм. Стеля також може бути сітчастою, і для цього знадобитися така ж сітка для перепелів, як і для підлоги.
  • Клітки для молодих птахів. В міру дорослішання птахів, змінюється і вид сітки, що використовується для спорудження підлоги в клітці. Для виготовлення кліток таких птахів слід вибирати сітку з комірками 16х24 мм. Для торцевої і бічних стінок можна використати сітку з клітинками більшого розміру. Це дає можливість ефективно підтримувати гігієну всередині таких конструкцій.
  • Клітки для дорослих птахів. Зазвичай в таких конструкціях використовують сітку з комірками 16х24 мм - для днища, а для бокових сторін – з комірками 32х48 мм.
  • Клітки для утримання дорослих перепілок для отримання м'яса виготовляють із врахуванням того, в таких конструкціях дуже важливо забезпечити хорошу освітленість всередині, а тому для цього використовують сітку для кліток перепелів з комірками 32х48 мм. Крім того, в даному випадку краще, щоб клітки були нижчими за звичайні, щоб птахи менше рухалися і швидше набирали вагу, відповідно.

Спорудити клітку з сітки для перепелів можна набагато швидше і простіше, ніж з дерева, а з урахуванням того, що ціна на сітку в «Завод Центр-Сітка» - конкурентна на ринку, таке будівництво буде ще й набагато вигіднішим.Філіали
^ Вверх