Ограждения для дачи .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож
per page
Showing 1 - 12 of 22 items
Showing 1 - 12 of 22 items


Огорожа для дачі

Перш ніж розпочати облаштування дачної ділянки, необхідно визначити роль, яку виконує паркан. Огорожа для дачі відокремлює приватну територію від сторонніх поглядів, захищає від небажаних гостей, бродячих тварин, а також не дозволяє домашнім тваринам втекти з дому. Залежно від того, з якою метою встановлюватиметься забор, вибирається необхідний матеріал для його виробництва.

Огорожі, забори для дачі купити варто в тому випадку, якщо хочеться почуватися в безпеці та комфорті.

Різновиди дачної огорожі

Найпоширеніші огорожі, паркани для дачі виготовляються із сітки.

Добре оформлена дачна ділянка починається саме з якісного паркану. Він служить як захист і відокремлення своєї території від загальної місцевості, тому до його придбання потрібно підходити дуже уважно. Найпопулярнішими вважаються огорожі металеві для дачі. Їх значний попит пояснюється довговічністю конструкції та стійкістю до будь-яких погодних умов.

Вироби з рабиці або штакетника мають прозору структуру, яка забезпечує вільне потрапляння світла та вентиляцію прибудинкової території. На перший погляд, цей варіант огорожі має досить нехитрий зовнішній вигляд. Головний недолік – все, що відбуватиметься у дворі, бачитимуть сусіди.

Сітчасті паркани з оцинкованим покриттям одні з найпопулярніших. Цей вид огорожі часто використовують як паркан, тому що він має відмінну стійкість до корозії. Сітка, що містить велику кількість цинку, прослужить не менше 40 років. Така сітка експлуатується у промислових, ремонтних та будівельних роботах, у сільськогосподарській сфері, у побуті для оформлення заборів з можливістю їх подальшого прикрашання, здійснення робіт з утеплення приміщень, просіювання сипучих матеріалів. У садовій сфері діяльності оцинковані паркани служать відносно дешевими, простими, але в той же час надійними огорожами. Виготовляється ця сітка методом переплетення дротяних спіралей між собою, через що вона отримала ще одну назву – плетена.

Альтернативою огорожі із вмістом цинку може бути сітка з полімерним покриттям – ПВХ. Вона використовується в багатьох сферах життєдіяльності: для огородження приватних хат, будинків, дитячих майданчиків, спортивних майданчиків, баз відпочинку, промислових об'єктів та інших територій. Завдяки кольоровій гамі сітки ПВХ її ефективно використовують у ландшафтному дизайні. Вона дозволяє ефектно та стильно оформити клумби, зелені насадження – дерева та кущі, грядки, балкони та ін.

Сітка Рабиця ПВХ – це сучасна огорожа, яка дозволяє втілити в життя безліч гарних ідей. Це одночасно дешеве й практичне рішення завдяки швидкому та не складному монтажу. Така сітка прослужить вам багато років. Кріпиться сітка до раніше звареної рами, що складається із секцій.

Вартість огорож для дачі з металевих матеріалів є досить демократичною і підійде під будь-який фінансовий стан. Проте якісний паркан – запорука безпеки, тому на ньому краще не економити. У зв'язку з цим рекомендується зосередити увагу на дорожчих і, відповідно, більш якісних матеріалах, щоб надалі відчувати себе в комфорті та затишку.

Як придбати?

Купити огорожу для дачі можна в магазині Sitka, де також є можливість ознайомитися з повним каталогом товарів та матеріалами, що використовуються при виготовленні виробів. Крім того, докладний опис кожної одиниці товару допоможе зробити правильний та надійний вибір. Ціна на всі вироби доволі демократична. Замовляйте потрібний продукт з доставкою по Україні.

Філіали
^ Вверх