Металлические .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Довжина (м)
Showing 1 - 11 of 11 items
Showing 1 - 11 of 11 items


Хвіртки металеві

Найпопулярніше та надійне рішення для огорож певної території на сьогоднішній день – паркани зі звареної сітки. Вони відрізняються своєю довговічністю, міцністю, легкістю в монтажі та антикорозійним полімерним покриттям. Але вони не були б настільки хороші, якби не укомплектовувалися таким елементом, як хвіртка металева.

Вона аналогічно всьому паркану виготовляється із звареної сітки, через що відмінно гармонує з усією огорожею. Тим не менш, зважаючи на свою універсальність, вона може використовуватися і з парканами з інших матеріалів, наприклад, з дерева, каменю або бетону.

Залізна хвіртка виготовляється з профільних труб, які виконують роль каркасу та обмежують виріб по всьому периметру. Як правило, кожна хвіртка по закінченні виготовлення комплектується замками, ручками, петлями, металовиробами. Міцна конструкція забезпечує надійний захист від проникнення на огороджену територію зловмисників та бродячих тварин, легко відкривається, не вибаглива у догляді.

Завдяки всьому вищезгаданому металеві хвіртки і отримали такий високий попит на доповнення різних огорож.

Велика кількість сучасних виробів оброблена полімерними матеріалами, які збільшують термін експлуатації продукту.

Дізнатись яка на металеві хвіртки ціна можна у нашому онлайн-магазині Sitka.

Переваги металевих хвірток

Першою та головною перевагою виробу від нашого виробника є його універсальність. Він відмінно підійде не тільки до огорож з інших матеріалів, але і буде добре виглядати з будь-яким ландшафтом. Також існує ще ряд значних позитивних якостей даного продукту:

  • термін експлуатації понад 30 років;
  • міцна надійна конструкція;
  • різноманітність кольорів;
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • безпроблемне попадання великої кількості світла та свіжого повітря на огороджену місцевість;
  • можливість оформити хвіртки для вільного в'їзду на територію автомобілів.

Металеві хвіртки, фото яких є на сайті інтернет-магазину, підійдуть для встановлення проходу на площу приватних будинків, промислових установ, на територію дитячих садків та шкіл.

Не менш популярне місце використання – садові ділянки та теплиці. Завдяки вищеописаній хорошій світлопровідності та безпроблемній циркуляції повітря рослини отримуватимуть необхідну кількість цілющих речовин, легко зможуть обвити каркас хвіртки, від чого остання не постраждає.

Ще одна перевага, яка для більшості клієнтів є ключовою, – ідеальне співвідношення ціни-якості. Вартість металевих воріт та хвіртки відносно невисока, враховуючи велику кількість вищезазначених переваг. Придбати ковані і не тільки вироби зможе кожен споживач.

Оригінальний зовнішній вигляд, профіль, полімерне покриття – все це робить хвіртки з металу з ковкою або без ексклюзивним будматеріалом.

Як купити?

Хвіртки з металу – чудове доповнення будь-якого паркану.

Сьогодні купити хвіртку металеву можна в інтернеті у надійного постачальника Sitka. Ця компанія багато років займається постачанням першокласних та надійних товарів для кожного будинку та двору. Сайт пропонує різноманітність вибору, гарантує високу якість продукції та приємне онлайн-обслуговування.

Поспішайте придбати вищезгаданий продукт, щоб якнайшвидше розпочати облаштування вашої території. На сайті також можливе оформлення доставки по Києву та в цілому в межах України.Філіали
^ Вверх