Сітка арматурна, кладочна, анкерна .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Ширина листа (м)
Довжина листа (м)
Вічко (мм)
Діаметр (мм)
per page
Showing 1 - 12 of 38 items
Showing 1 - 12 of 38 items


Чи можна уявити надійний фундамент і без наявності в ньому арматури? Уявити, ймовірно, можна. Але в реальному житті без такого силового каркасу, яким являється для фундаменту саме арматура, про його міцність не може бути й мови. Адже саме на армуючий каркас покладена відповідальна функція - приймати на себе всі навантаження, які викликають розтягування фундаменту. Для запобігання таких наслідків в будівельній справі використовується саме сітка арматурна.

Основна функція арматурної сітки - підвищення міцності конструкції споруди, в якій вона використовується, забезпечивши, таким чином, бетонній конструкції високий рівень експлуатаційних характеристик.

Області застосування арматурної сітки

Досвідчені будівельники переконані: арматурна сітка, в Києві яку можна вигідно купити на нашому заводі, є основною надійного і високоякісного процесу облаштування промислових підлог, основа виготовлення міцного фундаменту і основа армування найрізноманітніших залізобетонних виробів. Крім того, застосовується арматурна сітка і для стяжки, а в домашньому господарстві - для виготовлення дуже міцних теплиць і парників. Крім, того, затребувана арматурна сітка у таких сферах:

  • При укладанні автомагістралей, мостів, ремонті доріг.
  • У будівництві монолітних будівель.
  • При бетонуванні підлог в приміщеннях промислового призначення.
  • На об'єктах, де потрібно збільшити стійкість і міцність кожного окремого елемента і всієї конструкції в цілому.
  • У виробництві різних каркасів.
  • При укладанні плитки, перед облицюванням поверхні каменем, наприклад.
  • Для огорож і парканів у сільському господарстві, на дачних ділянках і в інших побутових цілях.

Якою буває арматурна сітка?

Класифікувати арматурну сітку зварну, ціна на яку в «Завод Центр-Сітка» - конкурентна на ринку, можна за багатьма параметрами. Відрізняється вона формою і розміром комірок, які можуть бути квадратними, прямокутними або з особливим декоративним малюнком. В залежності від товщини матеріалу сітка може бути тонкою або товстою. Виділяють також сітку арматурну з звичайною і підвищеною точністю зварювання. Від усіх цих характеристик арматурної сітки залежить і ціна на неї. До речі, існує кілька десятків типорозмірів арматурних сіток. Один з найпопулярніших - важка арматурна сітка 100х100 мм (дорожня сітка), яка широко застосовується під «важку» кладку, при облицюванні каменем, а також для армування складних конструкцій із залізобетону.

Виготовляється сітка арматурна у відповідності зі строгими вимогами і стандартами до виробництва такого роду продукції. Особлива увага приділяється якості сталі, а також розташуванню самої арматури під час виготовлення сітки. Її укладка повинна бути строго перпендикулярною.

Купити арматурний каркас за вигідною ціною в «Завод Центр-Сітка» - отримати реальні вигоди

  • Ви здійснюєте вигідні покупки, так як ми реалізуємо продукцію власного виробництва. Тому на просічно-витяжну сітку ціна - відповідна.
  • Продукцію виготовляється у відповідність з діючими європейськими стандартами.
  • Ви маєте можливість робити вибір з широкого асортименту продукції.

Вже сотні приватних осіб та будівельних компаній, яким свого часу потрібна була якісна арматурна сітка, і вибрали завод «Центр-Сітка» в якості постачальника такого матеріалу, переконалися в тому, що у нас купити сітку арматурну можна вигідно і без затримок з поставками .Філіали
^ Вверх