Армированная сетка .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Ширина листа (м)
Довжина листа (м)
Вічко (мм)
Діаметр (мм)
per page
Showing 1 - 12 of 38 items
Showing 1 - 12 of 38 items


Армована сітка

У сучасному будівництві при оздобленні фасадів та монтажі підлоги дуже часто використовується армована сітка. Вона використовується при виконанні таких робіт, як стяжка (бетонний шар між підлогою у чорновому вигляді та покриттям), кладка штукатурки стін при оздобленні фасадів тощо. І в першому, і в другому випадках це дозволяє вирівняти поверхню, зробити фінішну обробку більш міцною. До того ж збільшується несуча здатність в цілому всієї конструкції.

Сітка армована для стяжки

Згідно з будівельними нормативними документами армувати поверхню підлоги необов'язково. Але в багатьох випадках майстри використовують армовану сітку для стяжки, ціна якої досить приваблива, щоб покращити якість роботи. Сітка застосовується:

 • при проведенні монтажних робіт на грунті рухливого типу;
 • якщо основа, на яку заливається бетонна суміш, зроблена із дерева;
 • щоб надати підлозі під колонами чи каміном більшої міцності;
 • якщо товщина бетонного шару перевищує 5 мм;
 • якщо монтується теплий вид підлоги;
 • у випадку укладання мінвати;
 • якщо підсипається керамзит або щебень.

Армовану сітку, ціна якої залежить від декількох факторів, серед яких вид виробу, виготовляють не тільки з металу, але й з пластику. В більшості випадків в якості основу беруть сталь, базальт, склопластик або поліпропілен. У процесі виробництва композитні матеріали додатково між собою зв'язуються за допомогою пластику. На якість виробу впливають абсолютно всі важливі показники:

 • товщина матеріалу, з якого він виготовляється;
 • розмір осередків.

Важливо! Чим менші осередки за розміром, тим вище показник міцності.

Серед всіх видів сітки найбільш затребуваною залишається сталева оцинкована. Вона стійка до вогню та високого температурного режиму. Сітка з поліпропілену біль легка. Її використовують, якщо є небезпека впливу високої вологості та лугів. Склопластиковий з полімерним покриттям виріб має вагу в декілька разів меншу сталевого. При цьому для нього характерні високі показники міцності та розтяжності.

Переваги металевої армованої сітки для штукатурки та стяжки

Для виготовлення виробу використовують зварений або кручений дріт. На виході отримують сітку у вигляді рулонів або листів.

В процесі виконання монтажних робіт матеріал для армування розміщують під бетонним шаром, що мінімізує ризик його розтягування чи прогинів під впливом зовнішніх факторів. При монтажі підлоги він укладається так, щоб не було дотику зі стіною. Щоб армування було якісним та надійним, рулони, дотичні один до одного укладаються з напуском до 15 сантиметрів.  

До переваг армування відносять наступні чинники:

 • значно підвищується експлуатаційний термін підлоги та фасадного покриття;
 • навантаження на покриття розподіляється рівномірно;
 • не утворюються тріщини в бетоні;
 • конструкція не просідає;
 • суміш з бетону використовується більш ощадливо.

Купити армовану сітку по вигідній ціні ви зможете в інтернет-магазині Sitka. Ми пропонуємо якісний матеріал, перевірений часом, з доставкою по Києву та іншим населеним пунктам України. Наші спеціалісти проконсультують вас щодо вибору сітки, згідно з вашими потребами та ціллю використання (армування підлоги, фасаду).

Замовити потрібний виріб легко. Залиште свою заявку і ми вам зателефонуємо в максимально короткі терміни. Або ж зателефонуйте на один із указаних на сайті номерів. Оформлення замовлення та доставка продукції не займе багато часу. Через декілька днів продукція буде у вас.Філіали
^ Вверх