Сварной забор .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Вічко (мм)
Діаметр (мм)
Высота ширина (м)
Довжина (м)


per page
Showing 1 - 12 of 38 items
Showing 1 - 12 of 38 items


Паркани зварені

Паркани зі зварної сітки є однією з найпопулярніших конструкцій огорожі, що широко використовуються. Це їх приємним зовнішнім виглядом, зносостійкістю, міцністю і надійністю. Особливо їх використання популярне при огорожі садових, приватних та промислових територій.

Паркан із зварних секцій зручні в експлуатації, відмінно вписуються в будь-яку з вищезгаданих місцевостей. Вони забезпечують захист від проникнення зловмисників, а також позбавляють проблеми з бродячими тваринами на власній площі. Металеві огорожі зі звареної сітки складаються з наступних елементів:

  • сталеві прути;
  • оцинковані профільні труби;
  • осварні секції паркану

Виготовлення цього продукту відбувається у спеціальних цехах, завдяки чому виріб потрапляє до власника практично у готовому вигляді. Це прискорює та полегшує процес встановлення огорожі. Залізні стовпи виконують роль каркасу, адже саме до них кріпляться основні сітчасті секції. Ці стовпи мають різні параметри, і вибір одного з них залежить від особливостей ландшафту і призначення території, що облагороджується.

При цьому вони мають одну загальну властивість – глибина викопаної ями має становити не менше 900 мм для більшої стійкості стовпа та довгострокової служби паркану.

На забір зварної секційний ціна залежить від ширини прутів, ширини та висоти секцій, а також від наявності або відсутності полімерного покриття.

Переваги зварних огорож

Кожен зварний паркан має індивідуальні відмінні характеристики в порівнянні з іншими видами забірних конструкцій.

Насамперед, з переваг можна виділити широку лінійку вибору цього виробу. Кожен клієнт зможе легко підібрати необхідну конструкцію під наявні потреби та особистий бюджет. Крім того, такий продукт можна виготовити самостійно в домашніх умовах за наявності потрібних матеріалів та інструментів. Але щоб точно бути впевненим як огородження, цю справу краще довірити навченим фахівцям.

Не менш важливою перевагою є можливість вибрати виріб із полімерним покриттям поверхні. Така обробка матеріалів паркану забезпечує його тривалішу службу, а також підвищує характеристики стійкості до корозії. З цією обробкою сітка прослужить вам не менше 30 років.

І насамкінець, на користь вибору зварного паркану можна віднести його пожежну безпеку, стійкість до зовнішніх механічних і кліматичних впливів. Така огорожа не перешкоджатиме попаданню свіжого повітря і достатньої кількості світла на територію, що огороджується, що особливо добре для домашніх рослин. Вартість забору зі зварної сітки відносно невисока, якщо у своєму складі немає складних декоративних елементів.

Для успішного фарбування поверхні зварного паркану доведеться вдатися до допомоги пульверизатора. Сітчаста структура, через свою вузькість, важче піддається фарбуванню за допомогою звичайного пензлика.

Також варто відзначити можливість вибору між 2D та 3D структурою сітчастого покриття. Перший варіант стандартний, має рівну пряму поверхню. У свою чергу зварна 3D сітка має V-подібні вигини, які значно підвищують характеристики міцності огорожі.

Всі перераховані вище переваги перекривають всі можливі недоліки даного виробу, яких, між іншим, практично не існує.

Як придбати?

Купити паркан із зварної сітки можна у нашому інтернет-магазині Sitka. Компанія понад 15 років займається постачанням високоякісних та надійних забірних виробів на території України. Тут ви зможете ознайомитися з повним асортиментом товарів та за допомогою менеджерів підібрати необхідний виріб.Філіали
^ Вверх