Сучасні системи огорожі ЗАГРАДА секційного типу .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Вічко (мм)
Діаметр (мм)
Высота ширина (м)
Довжина (м)


per page
Showing 1 - 12 of 126 items
Showing 1 - 12 of 126 items


Сучасні системи огорожі ЗАГРАДА секційного типу

Будуючи будь-який об’єкт, люди прагнуть якнайшвидше захистити його від сторонніх. Зведення цегляних парканів вимагає часу, тому доречно віддати перевагу варіанту, який можна встановити за короткий термін. Секційна огорожа – альтернативна конструкція у вигляді готових модулів. На сайті українського підприємства ТМ «Завод Центр-Сітка» можна купити продукцію різних типів та діаметрів.

Популярність сітки секційної зумовлена простотою та швидкістю встановлення. Це дозволяє використовувати її у різних сферах.

 • Заміське будівництво. Завдяки наскрізній структурі через секційний паркан на огороджену територію проникають сонячні промені та свіже повітря. Саму тому такі конструкції слід купити і використовувати у городах та присадибних ділянках.
 • Обладнання вольєрів для тварин. Якщо домашній улюбленець постійно знаходиться в цьому місці, із сітки слід зробити тільки одну частину огорожі. Вона дозволить собаці спостерігати за тим, що відбувається на подвір’ї, а суцільні стіни захистять від вітру та снігу.
 • Спортивні об’єкти. Конструкції монтують для огородження майданчиків та стадіонів, щоб забезпечити фізичний захист спостерігачів та гравців, але зберегти хорошу видимість. В цьому випадку секційні модулі повинні бути міцними, щоб витримати удари м’ячів.
 • Огорожі для дитсадків та шкіл. Паркани у вигляді сітки з металу – невід’ємний елемент захисту у закладах освіти. Такі панелі дозволяють запобігти проникненню сторонніх на територію школи чи садка та не допустити втечі дітей.

Секційна сітка: особливості та застосування

На перший погляд здається, що модулі ненадійні, однак за легкою конструкцією криються практичність та міцність. Слід купити огородження секційного типу, щоб оцінити його беззаперечні переваги:

 • мінімальна складність конструкції дозволяє монтувати її за короткий термін;
 • секції виготовлені із оцинкованого дроту, стійкого до негативного впливу навколишнього середовища (зміна температури, опади);
 • полімерне покриття звільняє від додаткового фарбування;
 • спеціальні стовпи і кріплення дозволяють надійно встановити огородження навіть на нерівній поверхні;
 • наскрізна структура пропускає сонячні промені, завдяки чому рослини в саду отримують необхідну кількість світла і тепла;
 • продумана конструкція передбачає захист від зовнішнього проникнення та не загрожує людям, що знаходяться по іншу сторону паркану.

Асортимент секційних сіток на сайті

В каталозі інтернет-магазину «Завод Центр-Сітка» представлені модульні огорожі різних типів:

 • СТАНДАРТ;
 • ЗАГРАДА СПОРТ з подвійним прутом;
 • СТАНДАРТ ПРОМ;
 • ЕКО СТАНДАРТ.

На сайті можна купити сітку ЗАГРАДА по доступній ціні, обравши необхідні діаметри прутів. Кожний тип огорожі передбачає полімерне покриття. Завдяки цьому паркан на території об’єкту виконуватиме не тільки захисну, а й декоративну функцію.

В товарах вітчизняного виробника поєднуються висока якість та надійність. Для монтування сучасної системи огорожі секційного типу в магазині представлені стовпи розміром 60х40 та набори кріплення. Встановіть кронштейни для колючого дроту, щоб забезпечити надійний захист від непроханих гостей.

Чому слід купити секційну сітку ЗАГРАДА в нашому магазині

Для вибору конструкцій для парканів краще обирати спеціалізовані точки продажу. Наш магазин пропонує:

 • сітку секційну для огорожі по демократичній ціні;
 • якість та надійність товарів власного виробництва;
 • оплату зручним способом: на картку, при отриманні або безготівковий розрахунок;
 • доставку замовлень по всій Україні.

Не відкладайте захист території на завтра, робіть замовлення зараз!Найчастіші питання про Сучасні системи огорожі ЗАГРАДА секційного типу

Ви займаєтеся встановленням “секційного паркану”?

Так, ми займаємося встановленням секційного паркану. Ви можете перейти на сайт і зателефонувати наш менеджер для отримання більш детальної інформації.

Які є варіанти товщини "секційного паркану"?

Є 3/4 мм – це найдоступніший за ціною. 3мм виготовляється з оцинкованого прута і має горизонтальні прути, 4мм має як вертикальні, так і горизонтальні прути.

Філіали
^ Вверх