Железный забор .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Вічко (мм)
Діаметр (мм)
Высота ширина (м)
Довжина (м)
per page
Showing 1 - 12 of 37 items
Showing 1 - 12 of 37 items


Залізний паркан

Залізний паркан – один із найпопулярніших варіантів сучасних огорож об'єктів різного типу та призначення. Головною функцією такого паркану є позначення кордонів ділянки, а також забезпечення безпеки території від непроханих гостей або бродячих тварин. 

Різноманітність вибору конструкцій та експлуатаційних властивостей металевих огорож зобов'язує ретельно підійти до вибору потрібного виробу. Варто враховувати тип огороджуваної місцевості, ландшафт, майбутнє призначення паркану – це може бути як декоративна функція, так і охорона території. 

Металеві огорожі недаремно користуються широким попитом. Вони включають всі переваги парканів з інших матеріалів: дерева, каменю або бетону. Правильна експлуатація продукту забезпечить його довгострокову службу.

Серед ключових переваг залізних огорож можна виділити наступні моменти:

  • легкість та швидкість установки;

  • купити залізний паркан можна практично у будь-якому магазині будматеріалів;

  • мобільність виробу (можна легко демонтувати вже наявний паркан і перевстановити в іншому місці в практично готовому вигляді);
  • довгострокова служба;

  • невелика вага;

  • відсутність гострих елементів на поверхні, через що часто використовується на дитячих майданчиках;

  • стійкість до сильних поривів вітру (завдяки сітчастій структурі паркан піддається мінімальному впливу від вітру, пропускаючи його крізь себе, що мінімізує ризики його ушкодження);

  • естетичний зовнішній вигляд;

  • різноманітність цінової політики – існують як досить бюджетні варіанти, і дорожчі – «елітні».

Не менш цікавим для всіх покупців є питання – скільки коштує залізний паркан? На залізні огорожі ціна регулюється обсягами майбутніх робіт, шириною та висотою виробу. Також, на вартість залізного паркану впливає товщина прутків, з яких складаються секції та наявність полімерної обробки поверхні.

Залізний паркан Київ доступний для замовлення на нашому офіційному сайті-постачальнику Sitka. 

Сітчастий залізний паркан 

На сьогоднішній день сітчасті металеві паркани є одним з найдоступніших за ціною та найкращим за якістю варіантом огородження приватних будинків, дитячих садків, шкіл, спортивних майданчиків, територій промислового призначення. 

У більшості випадків такий паркан продається з наявністю оцинкування поверхні та полімерним покриттям. Ці чинники впливають довгостроковість експлуатації продукту. Як правило, термін служби паркану з вищезгаданими обробками становить не менше 20 років. З такими покриттями огорожа не боїться будь-яких погодних умов, мають підвищену стійкість до корозії та будь-яких фізичних впливів. 

Головним недоліком сітчастого залізного паркану є його прозорість секційних листів. Хоча паркан не перешкоджає вільної циркуляції свіжого повітря і попаданню достатньої кількості світла, - все, що відбувається на території, що огороджується, буде видно мимо. 

Також варто відзначити два види залізного паркану: 2D та 3D структура. Перший варіант є класичним, складається із прямих плоских елементів. У свою чергу 3D виконання має V-подібні вигини, які є ребрами жорсткості і збільшують міцність огородження.

Де придбати в Україні?

Сьогодні купити залізний паркан в Україні можна у компанії Sitka. Sitka є надійним і чесним постачальником високоякісних огорожних виробів від виробника для огородження будь-яких місцевостей для промислового споживача вже близько 15-ти років.Філіали
^ Вверх