Проволочные сетки .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Вічко (мм)
Діаметр (мм)
Высота ширина (м)
Довжина (м)
per page
Showing 1 - 12 of 50 items
Showing 1 - 12 of 50 items


Дротова сітка 

Дротяні сітки плетеного або зварного типу використовують у сільськогосподарській, будівельній, комунальних сферах. 

Сьогодні в Україні знайдеться чимало охочих купити такі вироби для забору, армування стін, спорудження клітин або вольєрів для свійських тварин. ТМ Завод «Центр Сітка» виробляє та продає дротяні металеві сітки. 

Як виготовляють металеві сітки? 

Загальна назва «дротяні сітки» поєднує кілька видів гратчастих виробів із дроту або дроту з квадратними, прямокутними або ромбоподібними осередками. Габарити сіток, товщина дроту, розміри та форма осередків можуть істотно відрізнятися, як і конструкція та методика виробництва. В основному використовують технології плетіння, як, наприклад, у рабиці, або точкового зварювання, як у зварених ґрат. 

Сфери застосування сітки з дроту 

Дротова сітка — Універсальний продукт, який знаходить застосування повсюдно. У будівельній сфері — для армування та зміцнення кладки, огородження небезпечних ділянок. 

У сфері ІЖС — для огородження присадибних ділянок, прибудинкових територій, палісадників тощо; У сільському господарстві — як матеріал для вольєрів, клітин, загонів; У комунальній сфері — для благоустрою дитячих та спортивних майданчиків, скверів, навчальних та держустанов. 

Види дротяної сітки 

Розрізняють кілька різновидів дротяних сіток — залежно від особливостей конструкції та застосування. У нас можна замовити від виробника сітки:  

  1. Зварювальні. Універсальний варіант для огорож та будівництва, наприклад, як несучий каркасний елемент; 
  2. Рабицю. Недорогий вибір для тимчасових та постійних огорож;
  3. Штукатурну. Для обробки, спрощення та підвищення якості штукатурних робіт;  
  4. Оцинкований. Стійкий до корозії варіант для застосування просто неба або в агресивному середовищі; 
  5. Фермерську. Виріб особливої конструкції з шарнірними з'єднаннями, що дозволяють регулювати розмір осередків.

Переваги сітчастих виробів з дроту 

Головна перевага, що пояснює затребуваність та популярність сітчастої продукції з дроту, це універсальність. Високі експлуатаційні характеристики продукції дозволяють використовувати її в різних сферах людської діяльності. П'ять причин купити дротяну сітку:  

  1. Міцність та надійність. Низьковуглецевий сталевий дріт має високу жорсткість і стійкість до деформуючих навантажень; 
  2. Стійкість до корозії. В асортименті нашого інтернет-магазину представлені оцинковані вироби та сітки з ПВХ-покриттям, які надійно захищені від атмосферних явищ;
  3. Естетичний зовнішній вигляд. Оцинкований варіант або вироби з полімерним покриттям виглядають відмінно і не потребують постійного догляду. Не оцинковану сітку рекомендується регулярно фарбувати, щоб вона прослужила довше;
  4. Простота монтажу. Завдяки легкості та компактності сітчастої продукції, зводити огорожі або споруджувати вольєри з неї можна самостійно, не застосовуючи складне обладнання та спеціалізовані інструменти;
  5. Доступна ціна. У порівнянні з іншими варіантами вартість облаштування паркану з сітки буде нижчою. 

Навіть з урахуванням доставки — адже в цьому випадку вдасться заощадити на монтажі. Питання, де взяти якісну дротяну сітку у Києві та інших містах країни, вирішуєте просто — придбати на нашому сайті. Ознайомитись з повним каталогом та прайсом можна на відповідній сторінці. вода тексту….Філіали
^ Вверх