Сітка ЗАГРАДА ФЕРМЕР. Лісова, шарнірна .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож
Showing 1 - 4 of 4 items
Showing 1 - 4 of 4 items


Сітка ЗАГРАДА ФЕРМЕР. Лісова, шарнірна

Облегшена огорожа ЗАГРАДА ФЕРМЕР зі змінною висотою комірок знайшла широке застосування у сфері сільського господарства, промисловості та побуті. Шарнірна сітка дуже компактна і легка, що суттєво спрощує її монтаж та транспортування. Сама ж конструкція досить міцна та надійна, тому гарно прослужить не один рік.

Ви можете купити сітку шарнірну для її установки навколо:

 • трас та автомагістралей;
 • будівельних майданчиків;
 • лісових угідь;
 • пасовищ;
 • мисливських господарств;
 • санітарних зон.

Найчастіше лісові шарнірні сітки використовують при створенні загонів для домашньої птиці та інших вольєрів. Такі загорожі дуже популярні як на сільськогосподарських підприємствах, так і у побуті.

Особливості конструкцій

Ключова відмінність шарнірної сітки полягає у змінному кроці плетіння. Знизу комірки набагато менші, аніж у верхній частині огорожі. Завдяки цьому вольєри одночасно підходять для розведення як великої, так і дрібної худоби та птиці. Огорожі виготовляють із оцинкованої сталі, звитої шарнірним вузлом. Для виробництва використовують дріт діаметром 2,0 мм (зверху та знизу конструкції) та 1,6 мм (внутрішні елементи). Це забезпечує необхідну міцність та надійність паркана.

Серед інших причин купити шарнірну сітку можна виділити:

 • Легкість установки. Конструкція важить досить мало, тому опорні стовпи необхідні не частіше, аніж кожні 8–12 м. Це суттєво знижує вартість монтажних робіт, а також ціну конструкції.
 • Мобільність. За необхідності лісову шарнірну сітку можна з легкістю зняти, після чого перенести на інше місце.
 • Екологічність. Матеріал не виділяє неприємних запахів та токсичних елементів. Контакт з ним не несе загрози ні тваринам, ні людям.
 • Доступну вартість. Оскільки величина комірок до верху збільшується, ціна шарнірної сітки досить невисока. Вартість моделей практично вдвічі нижча, аніж у рабиці.
 • Простоту в обслуговуванні. Паркан не потрібно фарбувати, він самоочищається під час дощу.

Також варто виділити довговічність лісової шарнірної сітки. Металічні елементи покриті спеціальними засобами, які захищають огорожу від ультрафіолету, перепадів температури, вологи та механічних пошкоджень.

Каталог товарів

У нас можна купити кілька моделей лісової шарнірної сітки, які відрізняються такими параметрами:

 • висота (є конструкції на 1,5 та 2 м);
 • кількість горизонтальних дротів (15, 17, 21 чи 25). Цей показник відповідає за розміри комірок.

Довжина рулонів із лісовою шарнірною сіткою досягає 50 м. Наш спеціаліст допоможе підібрати той варіант огорожі, що найкраще підійде для вас. Також в асортименті представлені супутні товари, необхідні для монтажу паркану (стовпи, кріплення і т. д.).

Переваги співпраці з нами

Компанія «Завод «Центр Сітка» — це провідний український виробник огороджувальних конструкцій та елементів до них. Ми використовуємо тільки кращу сировину та сучасне обладнання, що говорить про високу якість парканів. Наші клієнти можуть розраховувати на:

 • Доступну ціну на шарнірні сітки. Усі товари поставляються напряму від виробника, тому ви не переплачуєте торговим посередникам. Окрім того, ми пропонуємо суттєві знижки для оптових покупців та дилерів.
 • Гарантію якості на всі огорожі. Лісові шарнірні сітки будуть служити впродовж десятиліть.
 • Можливість оперативної доставки по Україні. Ми співпрацюємо з усіма популярними сервісами доставки: «Нова Пошта», «Інтайм», «Нічний Експрес» та ін.

Щоб купити шарнірну сітку, зв’яжіться з менеджером компанії. Вже скоро ви зможете оцінити всі переваги вітчизняних огорож!Філіали
^ Вверх