Сітчастий .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Вічко (мм)
Діаметр (мм)
Высота ширина (м)
Довжина (м)
per page
Showing 1 - 12 of 127 items
Showing 1 - 12 of 127 items


Секційний металевий сітчастий паркан 3d виготовлений із сталевих оцинкованих прутів - це найкраще огорожу для території будинків, дачних ділянок або котеджів, яке захищає ваше майно від псування або крадіжки. Його привабливий вигляд відмінно поєднується з довговічністю служби і практичністю в експлуатації. Товсті оцинковані прути з додатковим захисним покриттям з ПВХ або ППЛ зберігають свою форму тривалий час і не піддаються корозії або іржі.

Як обрати

Є певні особливості вибору паркану з 3д панелей, що не залежать від матеріалу виготовлення огорожі або її виду. Перед тим як зробити покупку з цими факторами слід добре ознайомитися.

На вибір 3д огорожі впливають:

 • Місце встановлення. Від вибору місця розташування огорожі буде завісити, які функції буде виконувати забір: захищати від проникнення сторонніх людей, диких тварин або бути декоративним елементом в саду або парку;
 • Розміри. Стандартно не рекомендується робити огорожу ваше, ніж перший поверх будинку або іншої споруди. Якщо мова йде про державних або комерційних організаціях, то висота огорожі повинна бути в півтора рази більше відповідно до стандартів в будівництві;
 • Дизайн. Сполучення ландшафтного дизайну і огорожі вашої ділянки є обов'язковою умовою при стильовому оформленні території. У магазині "ТМ Завод" Центр Сітка "можна купити 3д панелі з оцинкованих металевих прутів в великому забарвленні, розмірі і дизайні. Тут ви знайдете оптимальне рішення, яке впишеться під загальний стиль вашого саду, двору і вдома;
 • Ціна сітчастого паркану. При купівлі будь-якого товару головну роль завжди грає його вартість. У магазині "ТМ Завод" Центр Сітка "в прайс-листі представлені актуальні ціни на панелі 3д і 2Д сіток, секційних огорож та інших видів огорожі, які доступні для середньостатистичного жителя України.

Якщо вибираєте паркан для дачі або заміського будинку, то потрібно звернути увагу на моделі, які доповнені полікарбонатом або металевими листами. Для саду підійдуть стандартні варіанти з дрібної або широкої сіткою, так як сонячні промені будуть проходити через них не створюючи тіні.

Галузь застосування

Технічні та експлуатаційні характеристики сітчастих 3д зборів дозволяє встановлювати для огорожі будь-яких територій. Конструкція не займає багато місця в зв'язку, з чим його раціонально застосовувати для огорожі:

 • Приватних будинків і дач;
 • Навчальних закладів та спортивних майданчиків;
 • Магазинів і складських приміщень;
 • Заводів і компаній;
 • Поліклінік і лікарень;
 • Автостоянок і заправних станцій АЗС;
 • Ботанічних садів і паркових зон;
 • Магістралей, мостів, тунелів і трас.

Це поширені території і об'єкти, біля яких часто встановлюють 3д огорожі. З огляду на їх поширеність і популярність, ви можете зустріти їх де завгодно.

Встановлення огорожі з оцинкованих прутів

Монтаж секційних 3д панелей простий і не вимагає багатьох знань з будівництва. Установку слід проводити на попередньо очищеної території. Спочатку процесу необхідно встановити опорні стовпи. Після цього встановлюються панелі 3д. При монтажі потрібно вирівняти всю конструкцію по вертикалі і горизонталі і здійснити її кріплення.

Якщо хочете купити сітчастий паркан 3д секційний ціна, якого припала б вам по кишені, тоді звертайтеся до менеджерів нашого магазину. Ми допоможемо визначитися з вибором і порадимо вам модель, яка підійде під ваші параметри. Вся продукція "ТМ Завод" Центр Сітка "повністю сертифікована і відповідає міжнародним стандартам якості. Доставка здійснюється по всій території України і частково за її межі.Філіали
^ Вверх