ограждение для детской площадки .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож
per page
Showing 1 - 12 of 22 items
Showing 1 - 12 of 22 items


Огорожа для дитячого майданчика

Найпоширенішими та затребуваними елементами для дитячих майданчиків завжди є металеві огорожі. Як правило, огорожа для дитячого майданчика встановлюється з метою відокремлення спортивного розважального простору від решти двору.

Спочатку дитячі локації облагороджувалися спеціальним декоративним покриттям, яке вважалося менш травмонебезпечним. Незабаром вирішили використовувати великі металеві паркани, які не поступаються безпекою, прості в установці та чітко виділяють ігрові місця дітей.

На огорожі для дитячих майданчиків ціна залежить від матеріалів, кількості комплектуючих аксесуарів та обсягу майбутньої роботи.

Купити огорожу для дитячих майданчиків у Києві можна в інтернет-магазині Sitka. Компанія встигла себе зарекомендувати як сумлінного та надійного постачальника огорожних товарів на ринку України.

Загальні вимоги при виробництві

Розміри та матеріали, що використовуються при виробництві парканів для дитячих майданчиків, регулюються будівельними та санітарно-епідеміологічними правилами. До ключових вимог варто віднести:

  • висоту виробу, яка має бути не менше 1,2 метра
  • наявність виключно вертикальних елементів з'єднання секцій між стійками
  • відсутність гострих кутів та елементів на самій поверхні огорожі
  • використання тільки відкритого паркану, оскільки суцільний має нижчі показники стійкості до вітру.
  • осередки забору повинні бути такого розміру, щоб у них або між прутами не застряг дитячий одяг.

Якщо ж дитячий майданчик знаходиться недалеко від проїжджої частини, питання про важливість огородження одразу виключається.

При цьому дизайн огорожі повинен відповідати місцю своєї експлуатації. Наприклад, непогано буде прикрасити поверхню виробу різнокольоровими фарбами та візерунками. Іноді можна зустріти декор огорожі у вигляді зображення на ньому персонажів мультяшних, різних мультиплікаційних сцен. Подібне облаштування ігрової змушує дітей почуватися комфортніше та впевненіше.

Купити огорожу для дитячого майданчика варто в тому випадку, коли потрібний максимальний захист та зручний простір для ігор малюка.

Класифікація огорож для дитячих майданчиків

Усі існуючі огорожі для дитячих майданчиків можна поділити на кілька видів:

  • стаціонарні, які встановлюються згідно з будівельними нормами та не потребують частого ремонту
  • мобільні, конструкція яких має на увазі переносні секції. Подібні огорожі переважно встановлюються на приватних територіях.

Популярним матеріалом, який слугує для виготовлення огорож для дитячих майданчиків, є метал. Ці вироби можуть похвалитися міцністю, легкістю в обслуговуванні, а також різноманітністю виконання. Його відмінною особливістю є відсутність гострих елементів поверхні, гарний ступінь пружності, що мінімізує шанс травматизму. Активні діти під час зіткнення з огородженням не отримають серйозних травм, адже воно повністю поглине всю силу удару. Крім того, обгородивши дитячий майданчик металевим парканом, ви виключите можливість вильоту на проїжджу частину або будь-яку іншу місцевість дитячих ігрових снарядів, наприклад, м'яча, іграшкового літачка або будь-якої іншої іграшки. Адже дитина обов'язково захоче погнатися за своєю забавою, при цьому не звертаючи уваги на все, що відбувається навколо.

Огорожа для дитячого майданчика до Києва доставляється за допомогою кур'єрської служби або стаціонарного поштового відділення.Філіали
^ Вверх