Решетчатый .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Вічко (мм)
Діаметр (мм)
Высота ширина (м)
Довжина (м)
per page
Showing 1 - 12 of 38 items
Showing 1 - 12 of 38 items


Гратчастий паркан

Гратчастий паркан – справді чудовий варіант декору та функціональності сучасних огорож. Найчастіше такий вид огорожі зустрічається із секціями у вигляді ромба, квадрата або прямокутника. Це дійсно простий, але в той же час цікавий і надійний варіант захистити власну територію від непроханих гостей або бродячих тварин.

Він уже тривалий час широко використовується у європейських країнах. В останні роки він все більше набирає популярності і в Україні. Зростання попиту на цей забірний виріб пояснюється простотою установки, нижчою ціною щодо бетонних або дерев'яних огорожних конструкцій.

Забори гратчасті зі зварної сітки відрізняються своєю довговічністю та міцністю, на відміну від конкурентів. Основою для такого паркану є профільовані труби, але можуть бути підібрані й інші варіанти виходячи з бюджету та побажань замовника. Сама решітка складається із залізних прутів, поверхня яких оброблена полімерним матеріалом. Це оберігає виріб від швидкої появи корозії. Зовнішній вигляд такої огорожі відмінно підійде для будь-якого дизайну промислової чи домашньої ділянки. Крім того, металеві грати не боїться різного клімату та будь-яких погодних умов.

Секційний ґратчастий славиться своєю легкістю монтажу, що дозволяє заощадити на наймані професійної робочої сили. Крім того, інтернет сповнений відео-інструкцій, які також допоможуть власноруч встановити огорожу. 

На сьогоднішній день гратчастий паркан купити не складає особливих труднощів. Його покупку можна зробити на сайті офіційного постачальника забірних виробів Sitka всього в пару кліків.

Встановлення ґратчастого паркану

Щоб встановити паркан металевий гратчастий, вистачить тих інструментів, які є в будинку кожного домашнього майстра. На випадок, якщо будь-якого інструменту не знайдеться, його легко та швидко можна докупити у найближчому будівельному магазині. 

Перед початком монтажу необхідно знайти ємність, в якій замішуватиметься розчин для заливання основи огорожі. Також знадобиться будівельний рівень для більш точної і точної установки стовпів і самих секцій. 

Місце розташування майбутнього огородження слід очистити від піску, різного сміття, листя, трави, дерева або кущів. По межі установки необхідно натягнути шнур, уздовж якого вбиваються колья-орієнтири. Надалі на місці цих колів будуть встановлені стовпи-основи для секцій огорожі. Якщо місцевість має ухили чи нерівності – їх також слід враховувати.

Відстань між розмітками не повинна перевищувати 3 метри. Стовпи встановлюються в раніше підготовлені ями, глибина яких повинна бути не менше 90 см. Дані виїмки можна викопати за допомогою звичайної лопати або земляного бура, якщо є. Після того, як стовпи розташовані у ями, їх необхідно відрегулювати за будівельним рівнем. Коли основу виставлено рівно – її можна цементувати. Для кращого зчеплення та міцності фундаменту краще використовувати розчин із щебенем. 

Після повного затвердіння бетону можна приступати до встановлення самого секційного ґратчастого паркану. 

 Як придбати?

Якщо вас зацікавила дана пропозиція – ви дійсно поціновувач надійної та якісної огорожі, яка убезпечить вашу особисту територію.

Купити ґратчастий паркан можна у вже вищезгаданому інтернет-магазині Sitka. Наша компанія вже близько 15 років займається постачанням огорожних товарів для вітчизняного споживача. 

Поспішайте придбати забірні вироби за найвигіднішими цінами, оформляйте доставку в будь-яке місто України та приступайте до облагородження особистого простору.Філіали
^ Вверх