Заборная сетка .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Довжина листа (м)
Вічко (мм)
Діаметр (мм)
Высота ширина (м)
Довжина (м)
per page
Showing 1 - 12 of 20 items
Showing 1 - 12 of 20 items


Парканна сітка

Паркан – необхідний елемент будь-якої присадибної ділянки чи приватного будинку. Проста, але функціональна споруда виконує відразу кілька завдань: позначає територію, захищає її від несанкціонованого проникнення, виступає каркасом для живоплоту або елементом дизайну житлового будинку. «ТМ Завод «Центр Сітка» виготовляє та продає паркану сітку у Києві з доставкою по Україні. Мережа філіалів поширена по всій країні.

Де застосовують сітку парканну?

Парканну металеву сітку використовують як огорожу у народному господарстві та у побуті. Модульна (секційна) конструкція дозволяє обгороджувати ділянки будь-якої форми та призначення:

 • земельні наділи, дачі та городи;
 • прибудинкові території та присадибні ділянки;
 • дитячі садки, школи, спортивні майданчики та держустанови;
 • територію парків, садів, скверів;
 • будівельні майданчики та об'єкти підвищеної небезпеки;
 • заводи, фабрики та інші промислові споруди;
 • сільськогосподарські угіддя та загони для худоби;
 • вольєри для тварин.

Сітчасті огорожі доступніші за паркан зі штахетника або профлиста, простіші в монтажі та догляді, не обмежують видимість і не дають тіні, можуть застосовуватися як тимчасові або постійні огорожі.

Якою буває сітка парканна?

На ринку представлений великий вибір сітки різної конструкції. Це дає можливість кожному бажаючому обрати, замовити та придбати варіант під конкретні завдання, потреби, особливості експлуатації.

У продажі є сітки для огорожі різних видів:

 1. Зварна неоцинкована. Найдорожча сітка парканна, ціна (грн) якої є в каталозі. Її виготовляють із металевого дроту, звареного під прямим кутом так, щоб утворювалися квадратні осередки. У неї немає покриття та захисту від корозії. Тому, щоб підвищити довговічність, її фарбують. Покриття слід регулярно оновлювати;
 2. Зварена із покриттям. Процес цинкування, якому піддається готова продукція після точкового зварювання, надає їй антикорозійних властивостей і додаткової міцності. Оцинковка має естетичний зовнішній вигляд і зберігає його протягом тривалого терміну. Таку сітку парканну купити можна для виготовлення огорожі без додаткової обробки;
 3. Рифлена. Конструктивно аналогічна звичайній зварній, але дріт перед зварюванням попередньо згинається. Це надає конструкції додаткової жорсткості та міцності, а також оригінального зовнішнього вигляду. Після зварювання рифлена сітка парканна, ціна якої порівняно невисока, може цинкуватися, що збільшує його експлуатаційний термін;
 4. Рабиця. Плетена сітка з квадратними або ромбоподібними осередками, виготовлена ​​із спеціально вигнутого низьковуглецевого дроту. Невисокі міцність та жорсткість компенсуються невисокою ціною, зручністю та простотою експлуатації. Підійде для створення легких тимчасових та довгострокових огорож;
 5. Шарнірна, також її називають лісовою чи фермерською. Виріб з вуглецевої сталі з прямокутними та квадратними осередками різного розміру. Ширина осередків зазвичай однакова, а висота збільшується з висотою сітки. Зручна для оперативного монтажа огорож у сільському господарстві та лісовій промисловості.

Плетені сітки парканні, рабиця та фермерська, можуть виготовлятися як із звичайного дроту, так і з оцинкованого. Останній варіант більш практичний та довговічний, але й ціна його вища. Скільки коштує парканна сітка, дивіться в каталозі.

Інтернет-магазин парканів та систем огорожі

З питанням, де взяти якісну парканну сітку від виробника стикаються працівники будівельної та сільськогосподарської сфер, власники заміських будинків та дач. Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір огорож виробництва ТМ Завод «Центр Сітка». Асортимент та прайс ви знайдете на відповідній сторінці сайту.Найчастіші питання про Заборная сетка

Яка сітка краще?

Для паркану найкраще використовувати секційні огородження, вони бувають різних типів і квітів. Для консультації з цього питання, зв'яжіться з нашим менеджером.

Як і де купити паркану сітку?

Купити сітки для огорож Ви можете на сайті "Sitka". Ми працюємо з доставкою по всій Україні. Оплату приймаємо найзручнішими для Вас способами. Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нашим менеджером.

Філіали
^ Вверх