Железные .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Довжина (м)
Showing 1 - 11 of 11 items
Showing 1 - 11 of 11 items


Залізні хвіртки

Огорожа – необхідний елемент, що дозволяє убезпечити приватні володіння, будинок з прилеглою територією або будь-який інший важливий об'єкт від небажаних відвідувачів. Залізні хвіртки – це один з найбільш функціональних та безпечних елементів у загальній конструкції при оформленні приватних територій, промислових, складських, адміністративних, громадських, військових об'єктів, спортивних та дитячих майданчиків, автостоянок, парків, дачних ділянок та іншого. Хвіртка високої якості забезпечує комфорт та зручність використання всієї конструкції на довгі роки.

Виготовлення хвірток залізних

У процесі виробництва хвірток з металу задіяно сучасне обладнання:

  • комп'ютеризовані верстати;
  • лазерні установки;
  • прокатні установки;
  • трубопрокатні установки;
  • зварювальні установки.

Застосування нової техніки забезпечує всім конструкціям відмінну якість, міцність, надійність та презентабельний зовнішній вигляд, що зберігається тривалий період часу.

В якості матеріалу для виготовлення хвірток виступає оцинкована нержавіюча сталь. Каркас виробу складається із профільних оцинкованих труб. Щоб запобігти появі корозії, панелі обробляються полімерною речовиною, фарбою що має зелений колір. У разі потреби колір фарби може бути іншим.

Головне завдання полягає у зручності використання виробу, його відповідності стилю загальної конструкції огорожі та функціональності. Тому в онлайн-каталозі на нашому сайті інтернет-магазину sitka.com.ua ви знайдете хвіртки та ворота відповідної модифікації.

Ключові особливості металевих хвірток

Ці вироби можуть встановлюватися як у ворота, так і у якості окремого елементу. Хвіртки потрібні для того, щоб був зручний та повністю безпечний піший доступ на огороджену приватну або промислову територію.

У ТМ Завод «Центр Сітка» можна придбати оптимальний варіант виробу для кожного об'єкта. До переваг конструкцій українського виробника належать наступні фактори.

  1. Тривалий термін експлуатації. Оцинкування та наявність спеціального полімерного покриття сприяють тому, що хвіртки не втрачають своїх якостей не менше 20 років. Щоб виріб зберіг протягом десятиліть свій початковий зовнішній вигляд та максимальну функціональність, досить періодичного обслуговування.
  2. Простота монтажу. Наявність невеликої кількості аксесуарів, відсутність складних деталей та механізмів дає можливість швидко та якісно встановити конструкцію у загальну систему огорожі.
  3. Максимальна комплектація. У комплекті з хвіртками йде все необхідне для встановлення конструкції, зокрема стовпи із заглушками із пластику, петлі, стопора, планка, металовироби, замок.
  4. Простота та зручність у процесі експлуатації. Конструкція розроблена таким чином, що стулки хвірток можуть відкриватися на 180 °, що спрощує пересування.

Де придбати залізну хвіртку в Україні.

Оформити замовлення на потрібну модифікацію хвіртки можна на сайті інтернет-магазину або зв'язавшись з нашим менеджером за вказаним контактним номером.

Компанія-виробник виготовляє хвіртки із заліза, ворота, відповідно до ваших побажань та вимог. Вам потрібно вказати висоту огорожі та ширину проходу. Усі замовлення виконуються максимально швидко.

Залізну хвіртку, ціна виробів від 5 750 грн, ви можете отримати з доставкою у Київ та інші населені пункти країни. Детальний опис виробів, характеристики можна прочитати на сайті.Філіали
^ Вверх