Сітка рифлена (канілірована) для вольєрів .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Довжина листа (м)
Showing 1 - 2 of 2 items
Showing 1 - 2 of 2 items


Сітка рифлена канілірована являє собою особливий вид дротяного сита, який застосовується як в приватному господарстві для зведення парканів (на дачних ділянках), так і у виробництві, що стало можливим завдяки можливості виготовлення такої сітки з великою площею комірок. Виготовляється вона з гнутих товстих дротів діаметром від двох до семи міліметрів, методом плетіння, без використання зварювання. Саме рифлення дозволяє зробити сітку міцною і стійкою до зношування.

Класифікується такий матеріал по типу перетину.

  • Частково рифлена сітка, в якій тільки один прут вигнутий в місці з'єднання.
  • Сітка рифлена, в якій рифлення в місцях з'єднання присутні на двох дротах.
  • Сітка складно-рифлена відрізняється тим, що на її прутах є рифлення не тільки в місцях з'єднання, але й на сторонах комірок.

У чому переваги парканів із рифленої сітки?

Головна перевага сіткового полотна з чорного металу - його міцність, а значить і паркан, виготовлений з його використанням, буде довговічним і надійним. Така споруда може прослужити не один рік. Міцність такої сітки досягається за рахунок вигинів прутів. Незважаючи на те, що канілірована сітка, на відміну від зварної, вимагає майже щорічного фарбування, вартість її нижча у порівнянні з ціною на сітку зварну з полімерним покриттям, наприклад.

Найчастіше використовується сітка рифлена, ціна на яку на нашому заводі цілком і повністю відповідає її високій якості, при установці парканів. Але застосовують такий тип сіткового полотна і в інших цілях. А саме:

  • Для облаштування вольєрів для тварин.
  • Для фільтрації глинистих розчинів, просіювання сипучих матеріалів.
  • При армуванні залізобетонних конструкцій, дорожніх перекриттів.
  • Для огородження небезпечних кутів механізмів і машин.

Канілірована сітка для паркану - вибір дачників «зі стажем»!

Паркан для дачі відрізняється від інших видів огорожі, насамперед, своєю легкістю і немасивними розмірами. Адже, погодьтеся, для облаштування огорожі дачної ділянки найголовніше, щоб вона не затінювала територію і, звичайно ж, - мала естетично привабливий вигляд. А ще бажано, щоб облаштування такого паркану не обійшлося «в втридорога». Чи можна поєднати всі ці вимоги в одному матеріалі? Легко! Сітка рифлена, в Києві яку можна придбати на нашому заводі за конкурентною на ринку ціною – ідеальний вибір в такому випадку.

Купуючи сітку каніліровану, ціна - фактор, який має більше значення при виборі, ніж естетична привабливість даного матеріалу. Щоб «не дати маху» з вибором, дуже часто фахівці рекомендують в першу чергу визначити, з якою метою ви плануєте установку сітчастої огорожі. Так, якщо потрібно захистити величезну територію - логічно буде використовувати сітку рабицю. Для паркану, який буде захищати невелику ділянку, більш розумно буде вибрати саме каніліровану сітку і купити її в компанії «Завод Центр-Сітка» за конкурентною на ринку вартістю.

Вигідно купити каніліровану сітку в «Завод Центр-Сітка»

Крокуючи в ногу з часом, сьогодні «Завод Центр-Сітка» налагодив випуск такого матеріалу, як сітка рифлена канілірована, купити в Києві яку тепер можна без проблем! Ми реалізуємо сітку з квадратними комірками, розміром 50х50 мм або 60-60 мм. Паркани, виготовлені з такої сітки, здатні прослужити десятиліття, вони гармонійно впишуться в будь архітектурно-ландшафтний комплекс, забезпечать хорошу освітленість огородженої території.Філіали
^ Вверх