Хвіртка з сітки .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Довжина (м)
Showing 1 - 7 of 7 items
Showing 1 - 7 of 7 items


Хвіртки із сітки

Хвіртки із сітки – популярне рішення при організації проходу на ту чи іншу територію. Вона може бути зроблена як із сітки рабиці, так і зі звареної сітки. І в тому, і в іншому випадку конструкція повністю виконує покладені на неї функції.

Особливості хвіртки для паркану із сітки рабиці

Сітка рабиця є багатофункціональним будматеріалом, який використовується для виготовлення не тільки парканів, але й хвірток, воріт.

Хвіртка з даного матеріалу відрізняється тривалим експлуатаційним терміном, не викликає складності в процесі виробництва (її без проблем можна зробити своїми руками). Вона забезпечує гарний огляд території та може гармонійно вписатися в інтер'єр ділянки. Може стати частиною секційної огорожі.

Ця конструкція користується величезною популярністю у власників приватних будинків, дачі, невеликих об'єктів промислового призначення завдяки кільком факторам.

  1. Доступна вартість. Для виготовлення каркасу використовують профільну трубу, металеві куточки, дерев'яні дошки. Полотно складається з бюджетної сітки, сплетеної з дротяної нитки, що має гальванічне покриття, або незабарвленого сталевого дроту.
  2. Простота установки. Даний варіант хвіртки встановлюється на грунті різного типу на опорні стовпи. У попередній заливці фундаменту потреби немає.
  3. Хвіртки з сітки рабиці відрізняються високим рівнем опірності вітру. Вони можуть витримувати серйозні навантаження.

В інтернет-магазині ТМ Завод «Центр Сітка» ви зможете замовити надійні конструкції з осередками різного розміру. Товщина дроту становить від 18 до 3 мм. Ціна виробів вказана у каталозі.

Переваги хвіртки зі звареної сітки

Металеві зварні конструкції – ще один варіант хвірток, що має підвищений попит. Однією з ключових переваг такого виробу є гармонійне поєднання з ландшафтом будь-якого типу.

Серед інших, не менш важливих переваг, виділяють:

  • довговічність – термін експлуатації від 30 років та більше;
  • виріб стійкий та жорсткий;
  • завдяки покриттю ПВХ можна купити виріб як у стандартному зеленому кольорі, так і в іншому, за бажанням;
  • відмінні естетичні властивості;
  • вільне проникнення на ділянку повітряних та світлових потоків.

Хвіртка актуальна для обладнання проходу на приватну прибудинкову територію, а також територію громадської чи державної установи. Крім того, хвіртка з сітки, купити яку з доставкою можна у нас, часто використовується як опора для садово-декоративних рослин. Міцна металева конструкція не деформується від навантаження, а полімерне покриття захищає виріб від високої вологості.

У зв'язку з тим, що хвіртка має достатню жорсткість, вона не потребує додаткових елементів для її посилення (тросів, арматури, дроту). Ви можете вибрати і замовити конструкцію будь-якої висоти, з різною кількістю ребер жорсткості і в різному стилістичному виконанні. Такий підхід розширює сферу її використання.

Важливим перевагам є співвідношення ціни/якості. Бюджетна вартість дає можливість придбати сітчасту хвіртку практично всім охочим. Оформити замовлення можна на веб-сайті інтернет-магазину. Менеджери компанії дадуть відповідь на всі питання і допоможуть правильно вибрати виріб, виходячи з ваших потреб та побажань.Філіали
^ Вверх