Рулонная сетка .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Вічко (мм)
Діаметр (мм)
Высота ширина (м)
Довжина (м)
per page
Showing 1 - 12 of 46 items
Showing 1 - 12 of 46 items


Рулонна зварна сітка

Сітка зварна рулонна – прозора огорожа, яка виробляється методом точкового зварювання металевого дроту. Використовується при огорожі житлових приміщень, прибудинкової території, дачних ділянок та садів. Рулонна сітка для паркану буває без покриття або з нанесенням цинкового або полімерного матеріалу. Зварна сітка рулонна оцинкована, а також сітка з полімерним покриттям по-справжньому довговічна та стійка до корозії.

Рулонна сітка металева використовується при будь-яких видах штукатурних робіт, у будівництві, зведенні вольєрів для тварин та птахів у приватних господарствах, виготовленні теплиць та парників, а також для огородження територій. Виготовляється із чорного або сталевого дроту з подальшою обробкою цинком після зварювання.

Вартість сітки рулонної для паркану залежить від діаметра (мм) дроту, розміру осередків, ширини та висоти. Ознайомитися з прайсом можна на сайті https://sitka.com.ua/ru/rulonnaya-setka.

Сітка рабиця

Сітка у вигляді рулону для паркану з цинковим покриттям досить популярна. Найчастіше вона експлуатується в якості огорожі, адже відмінно протистоїть появі іржі. Якісне оцинкування забезпечує експлуатацію паркану протягом понад 30 років. Рабиця з оцинкованою поверхнею використовується в промисловій та будівельній діяльності, на сільськогосподарських територіях, як декор парканів. Не меншим попитом рулонні сітки користуються у садівництві. З ї допомогою можна швидко і без зайвих труднощів встановити огорожу. Виготовляється ця сітка рулонна, ціна якої порівняно невисока, шляхом переплетення дротяних спіралей одна в одну, через що вона ще називається «сітка плетена».

Також можна купити рулонну сітку для огорожі з полімерним покриттям. Вона виготовляється шляхом обробки цинком та нанесенням полімеру на поверхню сталевого або чорного дроту. Сітка-рабиця з ПВХ використовується для огорожі будинків, дитячих майданчиків, спортивних майданчиків, баз відпочинку, промислових об'єктів та інших територій, часто зустрічається в якості декоративної огорожі. Має відмінний опір низьким і високим температурам, завдяки чому не деформується і не втрачає своїх первісних зносостійких характеристик. Завдяки кольоровій гамі сітки ПВХ її ефективно використовують у ландшафтному дизайні. Вона дозволяє ефектно та стильно оформити клумби, зелені насадження, балкони та ін.

Сітчаста ПВХ – це сучасна огорожа, одночасно це економне, практичне рішення завдяки швидкому та нескладному монтажу. Така сітка прослужить вам багато років.

Сфери застосування

Для встановлення паркану на приватній та прибудинковій територіях можна використовувати сітку з полімерним покриттям. Крім того, вона відмінно підійде при зведенні вольєра для свійської птиці.

При її експлуатації в якості паркану допоможе визначити і відокремити вашу територію від загальної. На жаль, конструкція виробу не дозволяє бути впевненим у безпеці своєї площі та захисту від зловмисників. Як вже було сказано вище, вона відмінно підійде для утримання свійських тварин у певній місцевості, або захистить від попадання на територію бродячих тварин.

Простота виробу дозволяє зробити його монтаж без особливих зусиль та наявності спеціального інструменту. Кріпленням можуть послужити: болти, скоби, хомути та ін. 

Наш Інтернет-магазин Sitka надає можливість сітку рулонну купити від виробника з доставкою по Києву і всіх містах України. Поспішайте придбати вищеописаний товар у нас за доступною ціною (грн) та приступайте до упорядкування своєї території вже сьогодні.Філіали
^ Вверх