Фасадный забор .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Покриття
Вічко (мм)
Діаметр (мм)
Высота ширина (м)
Довжина (м)
per page
Showing 1 - 12 of 46 items
Showing 1 - 12 of 46 items


Фасадний паркан

У всі часи людина хотіла захистити свою територію та убезпечити себе та своє майно від небажаного зазіхання ворогів. Для цього використовувалися різні матеріали та навколишня територія. Особливо це питання непокоїло людей заможних. У середні віки навколо своїх володінь вони зводили стіни та рили глибокі рови.

Люди не такі багаті теж хотіли захистити свою ділянку від зовнішніх зазіхань. Але використовували не такі глобальні варіанти огородження, а, наприклад, ставили дерев'яні огорожі.

Згодом фасадні паркани стали використовувати не лише для захисту, а й як елемент дизайну території. І огорожа житлової та комерційної власності набула певного естетичного вигляду.

Зараз ви можете насолоджуватися гарним видом живоплоту, елегантним куванням, різьбленим деревом, кам'яною кладкою, металевою сіткою та багатьма іншими варіантами фасадної огорожі в різному дизайні.

На нашому сайті представлений весь спектр необхідних елементів для створення огорожі. Стовпи, ворота, хвіртки, елементи огорожі, всього понад 12 000 найменувань.

Паркани з фасадної сітки

Один із різновидів огородження приватного будинку, дачі або комерційної території – паркан із фасадної сітки.

При цьому сітка може бути різного типу. Секційна, зварена оцинкована, армована, кладочна, зварна штукатурна, дротяна, рулонна, з ПВХ покриттям, рабиця та багато інших.

Такі паркани мають різний зовнішній вигляд і у вас є можливість вибирати варіант під свої потреби та дизайнерські ідеї.

Весь цей різноманітний асортимент можна купити у нас без переплат, тому що ми є виробником.

Паркани фасадні виробляються різного розміру, від невисоких 0,95 м до 2,4 м. Загальна вартість замовлення залежатиме від кожного компонента проекту. Висота, ширина, матеріал – основні елементи, що впливають на складання калькуляції.

Ви можете ознайомитись з асортиментом у нашому каталозі на сайті або переглянути представлені зразки в одному з магазинів.

Виробництво, вибір, купівля та встановлення фасадної огорожі

Від виробництва широкого асортименту продукції, рекомендацій щодо вибору позицій для вашого проекту до встановлення та подальшого сервіс-супроводу – все це може запропонувати наш завод “Центр Сітка”. Ми маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Так само ви можете скористатися формою зворотного зв'язку або он-лайн чату для уточнення питань, що виникли у вас.

Ми працюємо на ринку вже понад 15 років. За цей період нашими клієнтами стали приватні особи та комерційні структури у багатьох містах України. Ми є найбільшим виробником у цьому сегменті в Україні. Нашими сейлз-партнерами є великі мережі будівельних матеріалів та безпосередньо будівельні компанії.

Процес вибору необхідного товару та його кількості ви можете, безумовно, здійснити і самі, скориставшись докладним фільтром на нашому сайті. Але прорахунок вартості всього проекту краще довірити відповідальному фахівцю. Замовлення можна оформити он-лайн або в одному з магазинів. Також, оплату ви можете здійснити у зручний для вас спосіб. 

Доставку зробить один із наших багаторічних партнерів, список яких ви можете знайти у розділі “Оплата/Доставка” нашого сайту.

Установка конструкції огорожі повинна так само проводитися спеціалізованою компанією, щоб уникнути проблем з подальшою експлуатацією.

Ми завжди раді надати необхідні консультації та запропонувати необхідну допомогу при підборі та купівлі фасадних конструкцій.Філіали
^ Вверх