Кладочная сетка .

x

СКЛАДИ ФІЛІЇ

Київ (044) 591-15-15

Дніпро (096) 767-30-14

Житомир (068) 655 15 15

Івано-Франківськ (068) 414 15 15

Луцьк (067) 766 47 47

Львів (067) 373 30 60

Мукачево (050) 430 82 82

Миколаїв (067) 469 25 55

Одеса (098) 780-70-09

Тернопіль (067) 670 59 19

Харків (067) 402-77-51

Черкаси (050) 661-73-33

Чернівці (067) 373 30 44

Опт та роздріб

Швидкий розрахунок огорож

Каталог

Ширина листа (м)
Довжина листа (м)
Вічко (мм)
Діаметр (мм)
Showing 1 - 8 of 8 items
Showing 1 - 8 of 8 items


Сітка кладочна

Сітка кладочна – важлива складова будови стін з цегли, фундаментів та залізобетонних конструкцій. Конструкція виробу виготовляється за допомогою зварювання та зв'язування металевих прутиків маленького діаметру. На виході з'являються своєрідні осередки у вигляді квадратів потрібного розміру. Сітка кладочна, ціна залежить від виду продукту, використовується для посилення несучих та звичайних елементів будівництва як і армопояс.

Особливості кладочної сітки

Згідно з державним стандартом, сітка виготовляється з металевого дроту 3-6 мм. Металева сітка для кладки має лише одне призначення – зміцнення цегляної кладки. Завдяки такому способу облаштування об'єкти, які підлягають ремонту або будівництву, набувають більш міцних та зносостійких характеристик, важче піддаються деформаціям і не бояться зовнішнього механічного впливу. На вигляд вона схожа на рабицю, яка зустрічається на ділянках біля будинку у вигляді паркану або огорожі.

Матеріали, що використовуються під час виробництва

Під час виготовлення сітки враховуються майбутні обсяги та характер робіт, в яких вона експлуатуватиметься. Тому вона існує в декількох варіаціях виробництва. При виборі потрібної звертають увагу на марку цегли та склад стяжки. Всі ці нюанси також впливають на ціну.

Виходячи з цих параметрів, необхідно виділити її три основні види:

  • сталева;
  • зварна;
  • металева.

Сталева сітка кладочна (Київ) виготовляється з вуглецевої сталі. Цей матеріал має високу ціну, але може похвалитися довгостроковою експлуатацією та надійністю. Щоб уникнути корозії, поверхня виробу обробляється цинком і полімерним складом. Також, до особливостей сталевої сітки можна зарахувати наступне:

  • провадження за налагодженою технологією, яка мінімізує можливість браку;
  • забезпечення кладки міцністю;
  • стійкість до низьких та високих температур;
  • підходить для домашнього та промислового будівництва.

Для кращого зчеплення зі стяжкою на поверхню сітки нанесені спеціальні насічки.

Ще один вид товару – сітка зварна кладочна. Цей матеріал досить універсальний, підходить для багатьох будівельних завдань. В основному її використовують при армуванні підлоги, цегляних стін, штукатурки, залізобетонних елементів. Ще один шлях її застосування – теплоізоляційні роботи. Матеріалом для виробництва такої сітки служить низьковуглецевий арматурний дріт, який з'єднаний за допомогою зварювання. Процес створення даного продукту відбувається завдяки високоточному обладнанню, яке з'єднує прути перпендикулярно один до одного, що забезпечує високу міцність зварювання. Поверхня такого дроту може бути оцинкована або мати ПВХ покриття. Оцинковане покриття гарантує стійкість до корозії та високих механічних навантажень. Вартість продукції такого типу нижча, ніж інших. Сітку з ПВХ обробкою можна зустріти у вигляді огородження або декоративних парканів, використовується вона при здійсненні цегляної кладки або зміцнення штукатурки.

Металева сітка має попит при будівельних обробних штукатурних і шпаклювальних роботах. Застосовується як всередині будівлі, так і під час роботи з фасадом. Вона досить міцна, добре витримує різкі перепади температур.

Сітку кладочну купити за доступною ціною можна в інтернет-магазині Sitka. Сайт компанії надає можливість ознайомлення з актуальною наявністю необхідних товарів на даний момент. Також клієнту доступне оформлення доставки продукції в межах Києва та всієї України.Філіали
^ Вверх