Сітка зварна оцинкована для кліток .

Каталог

Покриття
Вічко (мм)
Діаметр (мм)
Высота ширина (м)
Довжина (м)

Subcategories

 • Купити сітку для кліток перепілок

  Будівництво будинку - нелегка справа, яка потребує чимало зусиль, знань і досвіду. Навіть житло для домашньої пташки потрібно вміти сконструювати. Але, як і в масштабному будівництві, у спорудженні клітки для перепелів, наприклад, важливо також і якість матеріалів. Звичайно, клітки для перепелів можна купити в готовому вигляді, але вигідніше виготовити таку конструкцію власноруч. Тим більше, що «Завод Центр-Сітка» в м. Київ можна купити сітку для кліток різного діаметру і з різним розміром комірок, за цінами, що відповідають її високій якості.

  Які клітки для перепелів підійдуть вашим пташечкам?

  Імовірно, що для такого виду птахів слід виділити два варіанти кліток: дерев'яні та сітчасті. Насправді, крім повністю дерев'яної або повністю сітчастої клітки для перепелів, можна також виготовити будиночок для пташок з металевої сітки на дерев'яному каркасі. Проте досвідчені господарі знають, що для утримання перепелів більш практичною є клітка з сітки або клітка на дерев'яних каркасах, але теж з сіткою. За якістю, як і за експлуатаційними характеристиками, так сітки багато в чому перевершують дерев'яні клітки. Для спорудження надійних і комфортних «будиночків» для пташок без якісної сітки - не обійтися. Головне, знати, яка сітка потрібна для кліток перепелів, а де її купити - ви вже знаєте. Звичайно ж, - в компанії «Завод Центр-Сітка»!

  Крім того, кожен господар, який вирощує перепілів, повинен знати, що до кліток, в яких вони будуть жити, пред'являються деякі вимоги:

  • кількість птахів в клітці, не повинно перевищувати норму;
  • в клітці не повинно бути волого, а також в приміщенні, де вона знаходиться, що мінімізує ризик виникнення захворювання птахів;
  • клітка повинна бути призначена для утримання тільки перепелів;
  • розмір комірки сітки повинен відповідати віку пташки – так пташенята чи дорослі перепілки не зможуть випасти з клітки.

  Сітка для перепелиних кліток: вибираємо грамотно

  Вибір сітки для будівництва клітки для перепелів потрібно обити, виходячи з того, пташок якого віку передбачається поселити туди: дорослих, молодняк або пташенят. Так, якщо для утримання дорослих птахів потрібен один тип сітки, то для молодняка, маленьких вихованців віком до 10 днів, а також для видгодівлі перепілок на м'ясо потрібен інший тик клітки. Відповідно, і сітка для виготовлення кліток для перепелів в кожному окремому випадку використовується різна.

  Перепілка – пташка невибаглива, як у плані годівлі, так і в плані умов її утримання, але деякі нюанси, все ж, слід мати на увазі. Наприклад, перепілки дуже добре вживаються родиною, що складається з одного самця і трьох-чотирьох самок. Для 4 птахів буде достатнім спорудити клітку, розміром в 30х30 см, заввишки - близько 25 см або менше.

  • Клітки для пташенят до 2-3 тижневого віку. Як правило, такі конструкції практично повністю закриті фанерою, а підлогу споруджують з сітки з комірками, розміром 10х10 мм. Стеля також може бути сітчастою, і для цього знадобитися така ж сітка для перепелів, як і для підлоги.
  • Клітки для молодих птахів. В міру дорослішання птахів, змінюється і вид сітки, що використовується для спорудження підлоги в клітці. Для виготовлення кліток таких птахів слід вибирати сітку з комірками 16х24 мм. Для торцевої і бічних стінок можна використати сітку з клітинками більшого розміру. Це дає можливість ефективно підтримувати гігієну всередині таких конструкцій.
  • Клітки для дорослих птахів. Зазвичай в таких конструкціях використовують сітку з комірками 16х24 мм - для днища, а для бокових сторін – з комірками 32х48 мм.
  • Клітки для утримання дорослих перепілок для отримання м'яса виготовляють із врахуванням того, в таких конструкціях дуже важливо забезпечити хорошу освітленість всередині, а тому для цього використовують сітку для кліток перепелів з комірками 32х48 мм. Крім того, в даному випадку краще, щоб клітки були нижчими за звичайні, щоб птахи менше рухалися і швидше набирали вагу, відповідно.

  Спорудити клітку з сітки для перепелів можна набагато швидше і простіше, ніж з дерева, а з урахуванням того, що ціна на сітку в «Завод Центр-Сітка» - конкурентна на ринку, таке будівництво буде ще й набагато вигіднішим.

 • Купити сітку для кліток кроликів

  Розведення та утримання домашніх тварин - це не менша відповідальність, ніж виховання дитини, і вимагає від господарів чіткого дотримання певних правил і норм. Одне з найголовніших - створення умов існування вихованців, максимально наближених до тих, в яких вони перебувають в природі. Наприклад, кролики, незважаючи на свою стійкість до більшості захворювань, невибагливістю до їжі і умовам проживання, мають проживати у правильно обладнаному «будиночку», спорудження якого повинно здійснюватися грамотно, з урахуванням кількості особин, їх статевого складу і віку.

  Навіть в умовах промислового розведення хутрових звірів, витрати на імпортні матеріали для спорудження кліток для них, можуть окупитися дуже нескоро. Багато хто приймає рішення спорудити клітки з сітки для кроликів своїми руками, що з урахуванням наявності на українському ринку якісного матеріалу для цього, буде набагато вигідніше. «Завод Центр-Сітка»: сітка будь-якої товщини та розміру комірок для спорудження кращих кліток для хутрових звірів!

  Купити сітку для кліток для кроликів: робимо правильний вибір

  Яка ж сітка підходить для зведення «будиночків» для кроликів? Без сумніву, для цього не підійде сітка, яка використовується для зведення курників. Насамперед тому, що вона не тільки не витримає вагу дорослого кролика, а й тому, що у комірки такої сітки можуть провалюватися лапи «вухатих». Найкращим варіантом для зведення якісного «будиночка» для кроликів є оцинкована сітка з діаметром комірки 14 або 16 мм. Для нижньої частини клітки краще обрати сітку з розміром комірки приблизно 10х25 мм, а для спорудження верхньої частини конструкції можна використовувати сітку з коміркою 25х50 мм.

  Існує багато варіантів виготовлення крільчатника. Одні з них економні, інші - найбільш зручні для звірів. Який варіант вибрати - вирішувати тільки господареві тварин. Але беззаперечним залишається факт: для цього необхідно буде купити сітку для кроликів. А для того, щоб ви краще орієнтувалися в тому, скільки вам знадобитися такого матеріалу, і яка сітка для виготовлення кліток для кроликів підійде найкраще, радимо скористатися нашими рекомендаціями.

  • Якщо вибирати між алюмінієвою та сталевою сіткою, краще віддати перевагу останній, так як вона більш довговічна.
  • Для спорудження дерев'яної клітки з сітчастими дверима і підлогою сітку слід підбирати дуже ретельно, віддаючи перевагу сітці з невеликими комірками - для підлоги, щоб уникнути травмування лапок тварин. Досвідчені тваринники рекомендують з цією метою використовувати зварену металеву сітку, товщиною близько 2 мм і з комірками 16х48 мм.
  • Для дверей можна підібрати будь-яку сітку, не обов'язково зварену, можна і плетену.
  • У теплу пору року кроликів можна утримувати в огородженому сіткою вольєрі, для спорудження якого підійде плетена одинарна сітка, товщиною від 1,2 мм.

  Вибір сітки для внутрішніх кліток: досвідчені кролівники рекомендують

  Клітки для кроликів, які встановлюються всередині приміщень, зазвичай виготовляються повністю зі зварної сітки. Для облаштування підлоги фахівці рекомендують вибирати сітку з розміром клітинок 2,7х5,4 або 2,7х7,5 мм і товщиною дроту не менше 1,5 мм щоб уникнути порізів лапок у тварин. Що стосується сітки для кроликів, яка використовується для спорудження стінок клітки, то в цьому випадку буде прийнятний вибір сітчастого полотна з осередком 20х20 мм. Якщо говорити про те, який тип сітки краще вибрати - оцинковану чи з полімерним покриттям, то в даному випадку вибір кожен господар робить на свій розсуд. Незмінним залишається одне: ціна сітки для кроликів від «Завод Центр-Сітка», окуповується тривалим терміном служби, зручністю в експлуатації і надійністю.

 • Сітка для кліток норок

  Міцні і недорогі огорожі знайшли широке застосування в сфері сільського господарства і в побуті. Зварна сітка для кліток дуже надійна і довговічна. Вона добре підходить для розведення різних домашніх тварин.

  Ми пропонуємо вам купити огороджувальні конструкції від «Завод «Центр-Сітка». Вітчизняні огорожі відрізняються високою якістю, при цьому їх вартість істотно нижче, ніж у зарубіжних аналогів (включаючи й китайські моделі).

  Використовувати такі сітки можна при виготовленні вольєрів і кліток для різних тварин:

  • норки;
  • кролики;
  • лисиці;
  • соболі;
  • свійські птахи.

  Сітка для кліток не дає живності покинути вольєр. При цьому гострі елементи відсутні, тому тварини не зможуть нашкодити собі.

  Особливості та переваги

  Якщо вас цікавить, як зробити клітки для норок, дуже важливо підібрати правильні матеріали. Ми пропонуємо зварні конструкції, виготовлені з міцної сталі. Огорожі виходять дуже міцними, оскільки поверхня покривається цинком (60-80 г/м2). Це дозволяє збільшити стійкість сітки до механічних пошкоджень, природних та хімічних впливів. Є моделі з ПВХ-покриттям (має підвищені захисні властивості).

  Наші клітки для норок відрізняються такими перевагами:

 • Універсальність. Моделі можуть бути встановлені як всередині приміщень, так і на вулиці. Вони не бояться опадів, прямого попадання сонячних променів і вітру.
 • Простота монтажу. За допомогою такої огорожі можна робити вольєри і клітки будь-яких форм та розмірів.
 • Безпека. Матеріали екологічно чисті, не виділяють токсинів. Спеціальна сітка для хутрових тварин не завдає шкоди цінному хутру.
 • Оптимальний розмір осередку. Сітки виконані таким чином, щоб тваринам було якомога зручніше. Через отвори всередину потрапляє максимум сонячних променів та повітря, при цьому вибратися крізь них неможливо. Також є моделі зі змінним кроком, що підходять для створення вольєрів для великих та дрібних тварин одночасно.

Огорожі відрізняються невеликою вагою і компактними габаритами, що спрощує процес їх транспортування.

Асортимент товарів

Ми пропонуємо широкий вибір металевих сіток для кліток. Моделі можуть відрізнятися такими параметрами:

 • тип покриття (цинк або цинк+ПВХ);
 • діаметр прутів (1,8 або 2,0 мм);
 • розмір осередків (25,4х12,7, 25,4х25,4, 50,8х12,7, 25,4х25,4 мм).

Моделі поставляються у 15-метрових рулонах (высота — 1 м).

Співробітництво

Наша компанія стане кращим вибором, щоб купити сітку для кліток. Ми більше 15 років займаємося виробництвом огорож різних типів. Наші клієнти можуть розраховувати на:

 • Безкоштовні консультації фахівців. Менеджер допоможе вам підібрати відповідну огорожу, опираючись на особливості установки та різновиду тварин.
 • Широкий асортимент. У нас можна купити не тільки відповідну сітку, але і різні додаткові елементи, необхідні для виготовлення кліток та вольєрів.
 • Доступні ціни. Товари поставляються від виробника, тому ви не переплачуєте посередникам. Для оптових клієнтів та дилерів ми пропонуємо додаткові знижки.
 • Висока якість продукції. Безліч позитивних відгуків — ось основне підтвердження надійності наших товарів.
 • Оперативна доставка по Києву та країні (власним транспортом або за допомогою сервісів «Ін Тайм», «Гюнсел», «Нова Пошта», «Нічний Експрес» та ін.).

«Завод «Центр-Сітка» — це лідер в області виробництва якісних та недорогих огороджувальних конструкцій. Вольєри і клітки для розведення тварин від виробника будуть відмінно служити вам не один рік! • Популярные товары:
  per page
  Showing 1 - 12 of 18 items
  Showing 1 - 12 of 18 items


  Успішний розвиток будь-якого тваринницького господарства багато в чому залежить від зручності кліток і вольєрів для тварин. Саме тому для господарств, які займаються розведенням хутрових звірів, кролів, птахів «Завод Центр-Сітка» розпочав виробництво спеціальної сітки зварної для кліток за ціною виробника, з новим функціональним захисним шаром.

  Популярна сітка для кліток в Україні і серед багатьох фермерів і дачників. Вони також взяли на озброєння сітку оцинковану і з успіхом використовують її на присадибних ділянках, в домашньому господарстві, для спорудження вольєрів для собак, парканів по периметру присадибної ділянки і т.д.

  Зварна оцинкована сітка - кращий вибір для виготовлення кліток, парканів і вольєрів

  • Забезпечує тваринам хороший повітрообмін і освітленість кліток/вольєрів.
  • Стійка до негативного впливу азотних кислот в повітрі (від гною).
  • Не «боїться» сітка зварна для кліток корозії, виникнення якої можливе через опади, повітря, насичене йодом та промисловими забрудненнями.
  • Легко піддається очищенню, що дуже важливо для утримання тварин в належних умовах. У клітці, виготовленій з оцинкованої сітки, підтримувати чистоту - легко і просто!

  Успішно застосовується оцинкована сітка для кліток в різних сферах сільського господарства і промисловості:

  • Тваринництво. Найбільш часто використовується зварна сітка з комірками невеликого розміру і може бути як оцинкованою, так і покритою шаром ПВХ.
  • Звірівництво. У такій сітці розмір комірок повинен бути таким, щоб звір не міг просунути голову через них. В цілому, вибір такої сітки для огороджувальної конструкції залежить від ваги тварин, їх габаритів.
  • Птахівництво. Вибір сітки для спорудження кліток для птахів залежить від того, на якому етапі розвитку знаходиться той чи інший птах. Так, розмір комірок у сітці, що використовується для виготовлення клітки для курчат, істотно відрізняються від розмірів комірок сітки для кліток, в якій живуть вже дорослі птахи, наприклад.
  • Рибне господарство. Для ведення такого виду господарства однозначно варто купити металеву сітку для клітин оцинковану, так як вона ржавіє у воді, не змінює хімічний склад води і не має негативного впливу на рибу.

  Використовується сітка оцинкована для кліток, а також для виготовлення вольєрів для службових і мисливських собак, для собачих притулків і розплідників.

  Чому сотні клієнтів вибирають сітку для кліток від «Завод Центр-Сітка»?

  • Виготовлена така сітка із застосуванням методу «гарячого цинкування», що підвищує її якісні характеристики.
  • Якість зварювання - на найвищому рівні!
  • Тільки у нас можна купити сітку для кліток з ПВХ-покриттям.
  • Чітка геометрія комірок - підтверджує високу якість сітчастого полотна.
  • Ми можемо виготовити для вас сітку з комірками будь-якого розміру.
  • Ви завжди можете замовити у нас виготовлення сітки для кліток за індивідуальними кресленнями.
  • Зручність в монтажі дає можливість зводити огороджувальні конструкції з сітки за рекордно короткий час.
  • Клітка, паркан або вольєр з нашої сітки не деформується під впливом морозів або інших атмосферних впливів.

  Оцинковану сітку для кліток купити в Києві в нашому магазині - значить зробити вигідну покупку за ціною виробника, а також бути на 100% впевненим у тому, що:

  • Тварини, які будуть знаходитися в споруджених клітках і вольєрах, будуть відчувати себе максимально комфортно і не постраждають.
  • Догляд за ними буде максимально легким і простим.

  Зазвичай матеріал такого типу поставляється у вигляді рулонів по 30м (довжина може змінюватися в залежності від ваших побажань), а продаж сіток здійснюється з доставкою в будь-який населений пункт України.

  Сітка зварна оцинкована для кліток

  Успішний розвиток будь-якого тваринницького господарства багато в чому залежить від зручності кліток і вольєрів для тварин. Саме тому для господарств, які займаються розведенням хутрових звірів, кролів, птахів «Завод Центр-Сітка» розпочав виробництво спеціальної сітки зварної для кліток за ціною виробника, з новим функціональним захисним шаром.

  ...

  Успішний розвиток будь-якого тваринницького господарства багато в чому залежить від зручності кліток і вольєрів для тварин. Саме тому для господарств, які займаються розведенням хутрових звірів, кролів, птахів «Завод Центр-Сітка» розпочав виробництво спеціальної сітки зварної для кліток за ціною виробника, з новим функціональним захисним шаром.

  Популярна сітка для кліток в Україні і серед багатьох фермерів і дачників. Вони також взяли на озброєння сітку оцинковану і з успіхом використовують її на присадибних ділянках, в домашньому господарстві, для спорудження вольєрів для собак, парканів по периметру присадибної ділянки і т.д.

  Зварна оцинкована сітка - кращий вибір для виготовлення кліток, парканів і вольєрів

  • Забезпечує тваринам хороший повітрообмін і освітленість кліток/вольєрів.
  • Стійка до негативного впливу азотних кислот в повітрі (від гною).
  • Не «боїться» сітка зварна для кліток корозії, виникнення якої можливе через опади, повітря, насичене йодом та промисловими забрудненнями.
  • Легко піддається очищенню, що дуже важливо для утримання тварин в належних умовах. У клітці, виготовленій з оцинкованої сітки, підтримувати чистоту - легко і просто!

  Успішно застосовується оцинкована сітка для кліток в різних сферах сільського господарства і промисловості:

  • Тваринництво. Найбільш часто використовується зварна сітка з комірками невеликого розміру і може бути як оцинкованою, так і покритою шаром ПВХ.
  • Звірівництво. У такій сітці розмір комірок повинен бути таким, щоб звір не міг просунути голову через них. В цілому, вибір такої сітки для огороджувальної конструкції залежить від ваги тварин, їх габаритів.
  • Птахівництво. Вибір сітки для спорудження кліток для птахів залежить від того, на якому етапі розвитку знаходиться той чи інший птах. Так, розмір комірок у сітці, що використовується для виготовлення клітки для курчат, істотно відрізняються від розмірів комірок сітки для кліток, в якій живуть вже дорослі птахи, наприклад.
  • Рибне господарство. Для ведення такого виду господарства однозначно варто купити металеву сітку для клітин оцинковану, так як вона ржавіє у воді, не змінює хімічний склад води і не має негативного впливу на рибу.

  Використовується сітка оцинкована для кліток, а також для виготовлення вольєрів для службових і мисливських собак, для собачих притулків і розплідників.

  Чому сотні клієнтів вибирають сітку для кліток від «Завод Центр-Сітка»?

  • Виготовлена така сітка із застосуванням методу «гарячого цинкування», що підвищує її якісні характеристики.
  • Якість зварювання - на найвищому рівні!
  • Тільки у нас можна купити сітку для кліток з ПВХ-покриттям.
  • Чітка геометрія комірок - підтверджує високу якість сітчастого полотна.
  • Ми можемо виготовити для вас сітку з комірками будь-якого розміру.
  • Ви завжди можете замовити у нас виготовлення сітки для кліток за індивідуальними кресленнями.
  • Зручність в монтажі дає можливість зводити огороджувальні конструкції з сітки за рекордно короткий час.
  • Клітка, паркан або вольєр з нашої сітки не деформується під впливом морозів або інших атмосферних впливів.

  Оцинковану сітку для кліток купити в Києві в нашому магазині - значить зробити вигідну покупку за ціною виробника, а також бути на 100% впевненим у тому, що:

  • Тварини, які будуть знаходитися в споруджених клітках і вольєрах, будуть відчувати себе максимально комфортно і не постраждають.
  • Догляд за ними буде максимально легким і простим.

  Зазвичай матеріал такого типу поставляється у вигляді рулонів по 30м (довжина може змінюватися в залежності від ваших побажань), а продаж сіток здійснюється з доставкою в будь-який населений пункт України.

  More


  Филиалы
  ^ Вверх