Сітка зварна оцинкована для кліток .

Subcategories

 • Купити сітку для кліток перепілок

  Будівництво будинку - нелегка справа, яка потребує чимало зусиль, знань і досвіду. Навіть житло для домашньої пташки потрібно вміти сконструювати. Але, як і в масштабному будівництві, у спорудженні клітки для перепелів, наприклад, важливо також і якість матеріалів. Звичайно, клітки для перепелів можна купити в готовому вигляді, але вигідніше виготовити таку конструкцію власноруч. Тим більше, що «Завод Центр-Сітка» в м. Київ можна купити сітку для кліток різного діаметру і з різним розміром комірок, за цінами, що відповідають її високій якості.

  Які клітки для перепелів підійдуть вашим пташечкам?

  Імовірно, що для такого виду птахів слід виділити два варіанти кліток: дерев'яні та сітчасті. Насправді, крім повністю дерев'яної або повністю сітчастої клітки для перепелів, можна також виготовити будиночок для пташок з металевої сітки на дерев'яному каркасі. Проте досвідчені господарі знають, що для утримання перепелів більш практичною є клітка з сітки або клітка на дерев'яних каркасах, але теж з сіткою. За якістю, як і за експлуатаційними характеристиками, так сітки багато в чому перевершують дерев'яні клітки. Для спорудження надійних і комфортних «будиночків» для пташок без якісної сітки - не обійтися. Головне, знати, яка сітка потрібна для кліток перепелів, а де її купити - ви вже знаєте. Звичайно ж, - в компанії «Завод Центр-Сітка»!

  Крім того, кожен господар, який вирощує перепілів, повинен знати, що до кліток, в яких вони будуть жити, пред'являються деякі вимоги:

  • кількість птахів в клітці, не повинно перевищувати норму;
  • в клітці не повинно бути волого, а також в приміщенні, де вона знаходиться, що мінімізує ризик виникнення захворювання птахів;
  • клітка повинна бути призначена для утримання тільки перепелів;
  • розмір комірки сітки повинен відповідати віку пташки – так пташенята чи дорослі перепілки не зможуть випасти з клітки.

  Сітка для перепелиних кліток: вибираємо грамотно

  Вибір сітки для будівництва клітки для перепелів потрібно обити, виходячи з того, пташок якого віку передбачається поселити туди: дорослих, молодняк або пташенят. Так, якщо для утримання дорослих птахів потрібен один тип сітки, то для молодняка, маленьких вихованців віком до 10 днів, а також для видгодівлі перепілок на м'ясо потрібен інший тик клітки. Відповідно, і сітка для виготовлення кліток для перепелів в кожному окремому випадку використовується різна.

  Перепілка – пташка невибаглива, як у плані годівлі, так і в плані умов її утримання, але деякі нюанси, все ж, слід мати на увазі. Наприклад, перепілки дуже добре вживаються родиною, що складається з одного самця і трьох-чотирьох самок. Для 4 птахів буде достатнім спорудити клітку, розміром в 30х30 см, заввишки - близько 25 см або менше.

  • Клітки для пташенят до 2-3 тижневого віку. Як правило, такі конструкції практично повністю закриті фанерою, а підлогу споруджують з сітки з комірками, розміром 10х10 мм. Стеля також може бути сітчастою, і для цього знадобитися така ж сітка для перепелів, як і для підлоги.
  • Клітки для молодих птахів. В міру дорослішання птахів, змінюється і вид сітки, що використовується для спорудження підлоги в клітці. Для виготовлення кліток таких птахів слід вибирати сітку з комірками 16х24 мм. Для торцевої і бічних стінок можна використати сітку з клітинками більшого розміру. Це дає можливість ефективно підтримувати гігієну всередині таких конструкцій.
  • Клітки для дорослих птахів. Зазвичай в таких конструкціях використовують сітку з комірками 16х24 мм - для днища, а для бокових сторін – з комірками 32х48 мм.
  • Клітки для утримання дорослих перепілок для отримання м'яса виготовляють із врахуванням того, в таких конструкціях дуже важливо забезпечити хорошу освітленість всередині, а тому для цього використовують сітку для кліток перепелів з комірками 32х48 мм. Крім того, в даному випадку краще, щоб клітки були нижчими за звичайні, щоб птахи менше рухалися і швидше набирали вагу, відповідно.

  Спорудити клітку з сітки для перепелів можна набагато швидше і простіше, ніж з дерева, а з урахуванням того, що ціна на сітку в «Завод Центр-Сітка» - конкурентна на ринку, таке будівництво буде ще й набагато вигіднішим.

 • Купити сітку для кліток кроликів

  Розведення та утримання домашніх тварин - це не менша відповідальність, ніж виховання дитини, і вимагає від господарів чіткого дотримання певних правил і норм. Одне з найголовніших - створення умов існування вихованців, максимально наближених до тих, в яких вони перебувають в природі. Наприклад, кролики, незважаючи на свою стійкість до більшості захворювань, невибагливістю до їжі і умовам проживання, мають проживати у правильно обладнаному «будиночку», спорудження якого повинно здійснюватися грамотно, з урахуванням кількості особин, їх статевого складу і віку.

  Навіть в умовах промислового розведення хутрових звірів, витрати на імпортні матеріали для спорудження кліток для них, можуть окупитися дуже нескоро. Багато хто приймає рішення спорудити клітки з сітки для кроликів своїми руками, що з урахуванням наявності на українському ринку якісного матеріалу для цього, буде набагато вигідніше. «Завод Центр-Сітка»: сітка будь-якої товщини та розміру комірок для спорудження кращих кліток для хутрових звірів!

  Купити сітку для кліток для кроликів: робимо правильний вибір

  Яка ж сітка підходить для зведення «будиночків» для кроликів? Без сумніву, для цього не підійде сітка, яка використовується для зведення курників. Насамперед тому, що вона не тільки не витримає вагу дорослого кролика, а й тому, що у комірки такої сітки можуть провалюватися лапи «вухатих». Найкращим варіантом для зведення якісного «будиночка» для кроликів є оцинкована сітка з діаметром комірки 14 або 16 мм. Для нижньої частини клітки краще обрати сітку з розміром комірки приблизно 10х25 мм, а для спорудження верхньої частини конструкції можна використовувати сітку з коміркою 25х50 мм.

  Існує багато варіантів виготовлення крільчатника. Одні з них економні, інші - найбільш зручні для звірів. Який варіант вибрати - вирішувати тільки господареві тварин. Але беззаперечним залишається факт: для цього необхідно буде купити сітку для кроликів. А для того, щоб ви краще орієнтувалися в тому, скільки вам знадобитися такого матеріалу, і яка сітка для виготовлення кліток для кроликів підійде найкраще, радимо скористатися нашими рекомендаціями.

  • Якщо вибирати між алюмінієвою та сталевою сіткою, краще віддати перевагу останній, так як вона більш довговічна.
  • Для спорудження дерев'яної клітки з сітчастими дверима і підлогою сітку слід підбирати дуже ретельно, віддаючи перевагу сітці з невеликими комірками - для підлоги, щоб уникнути травмування лапок тварин. Досвідчені тваринники рекомендують з цією метою використовувати зварену металеву сітку, товщиною близько 2 мм і з комірками 16х48 мм.
  • Для дверей можна підібрати будь-яку сітку, не обов'язково зварену, можна і плетену.
  • У теплу пору року кроликів можна утримувати в огородженому сіткою вольєрі, для спорудження якого підійде плетена одинарна сітка, товщиною від 1,2 мм.

  Вибір сітки для внутрішніх кліток: досвідчені кролівники рекомендують

  Клітки для кроликів, які встановлюються всередині приміщень, зазвичай виготовляються повністю зі зварної сітки. Для облаштування підлоги фахівці рекомендують вибирати сітку з розміром клітинок 2,7х5,4 або 2,7х7,5 мм і товщиною дроту не менше 1,5 мм щоб уникнути порізів лапок у тварин. Що стосується сітки для кроликів, яка використовується для спорудження стінок клітки, то в цьому випадку буде прийнятний вибір сітчастого полотна з осередком 20х20 мм. Якщо говорити про те, який тип сітки краще вибрати - оцинковану чи з полімерним покриттям, то в даному випадку вибір кожен господар робить на свій розсуд. Незмінним залишається одне: ціна сітки для кроликів від «Завод Центр-Сітка», окуповується тривалим терміном служби, зручністю в експлуатації і надійністю.Популярные товары:
per page
Showing 1 - 12 of 13 items
Showing 1 - 12 of 13 items


Успішний розвиток будь-якого тваринницького господарства багато в чому залежить від зручності кліток і вольєрів для тварин. Саме тому для господарств, які займаються розведенням хутрових звірів, кролів, птахів «Завод Центр-Сітка» розпочав виробництво спеціальної сітки зварної для кліток за ціною виробника, з новим функціональним захисним шаром.

Популярна сітка для кліток в Україні і серед багатьох фермерів і дачників. Вони також взяли на озброєння сітку оцинковану і з успіхом використовують її на присадибних ділянках, в домашньому господарстві, для спорудження вольєрів для собак, парканів по периметру присадибної ділянки і т.д.

Зварна оцинкована сітка - кращий вибір для виготовлення кліток, парканів і вольєрів

 • Забезпечує тваринам хороший повітрообмін і освітленість кліток/вольєрів.
 • Стійка до негативного впливу азотних кислот в повітрі (від гною).
 • Не «боїться» сітка зварна для кліток корозії, виникнення якої можливе через опади, повітря, насичене йодом та промисловими забрудненнями.
 • Легко піддається очищенню, що дуже важливо для утримання тварин в належних умовах. У клітці, виготовленій з оцинкованої сітки, підтримувати чистоту - легко і просто!

Успішно застосовується оцинкована сітка для кліток в різних сферах сільського господарства і промисловості:

 • Тваринництво. Найбільш часто використовується зварна сітка з комірками невеликого розміру і може бути як оцинкованою, так і покритою шаром ПВХ.
 • Звірівництво. У такій сітці розмір комірок повинен бути таким, щоб звір не міг просунути голову через них. В цілому, вибір такої сітки для огороджувальної конструкції залежить від ваги тварин, їх габаритів.
 • Птахівництво. Вибір сітки для спорудження кліток для птахів залежить від того, на якому етапі розвитку знаходиться той чи інший птах. Так, розмір комірок у сітці, що використовується для виготовлення клітки для курчат, істотно відрізняються від розмірів комірок сітки для кліток, в якій живуть вже дорослі птахи, наприклад.
 • Рибне господарство. Для ведення такого виду господарства однозначно варто купити металеву сітку для клітин оцинковану, так як вона ржавіє у воді, не змінює хімічний склад води і не має негативного впливу на рибу.

Використовується сітка оцинкована для кліток, а також для виготовлення вольєрів для службових і мисливських собак, для собачих притулків і розплідників.

Чому сотні клієнтів вибирають сітку для кліток від «Завод Центр-Сітка»?

 • Виготовлена така сітка із застосуванням методу «гарячого цинкування», що підвищує її якісні характеристики.
 • Якість зварювання - на найвищому рівні!
 • Тільки у нас можна купити сітку для кліток з ПВХ-покриттям.
 • Чітка геометрія комірок - підтверджує високу якість сітчастого полотна.
 • Ми можемо виготовити для вас сітку з комірками будь-якого розміру.
 • Ви завжди можете замовити у нас виготовлення сітки для кліток за індивідуальними кресленнями.
 • Зручність в монтажі дає можливість зводити огороджувальні конструкції з сітки за рекордно короткий час.
 • Клітка, паркан або вольєр з нашої сітки не деформується під впливом морозів або інших атмосферних впливів.

Оцинковану сітку для кліток купити в Києві в нашому магазині - значить зробити вигідну покупку за ціною виробника, а також бути на 100% впевненим у тому, що:

 • Тварини, які будуть знаходитися в споруджених клітках і вольєрах, будуть відчувати себе максимально комфортно і не постраждають.
 • Догляд за ними буде максимально легким і простим.

Зазвичай матеріал такого типу поставляється у вигляді рулонів по 30м (довжина може змінюватися в залежності від ваших побажань), а продаж сіток здійснюється з доставкою в будь-який населений пункт України.

Сітка зварна оцинкована для кліток

Успішний розвиток будь-якого тваринницького господарства багато в чому залежить від зручності кліток і вольєрів для тварин. Саме тому для господарств, які займаються розведенням хутрових звірів, кролів, птахів «Завод Центр-Сітка» розпочав виробництво спеціальної сітки зварної для кліток за ціною виробника, з новим функціональним захисним шаром.

...

Успішний розвиток будь-якого тваринницького господарства багато в чому залежить від зручності кліток і вольєрів для тварин. Саме тому для господарств, які займаються розведенням хутрових звірів, кролів, птахів «Завод Центр-Сітка» розпочав виробництво спеціальної сітки зварної для кліток за ціною виробника, з новим функціональним захисним шаром.

Популярна сітка для кліток в Україні і серед багатьох фермерів і дачників. Вони також взяли на озброєння сітку оцинковану і з успіхом використовують її на присадибних ділянках, в домашньому господарстві, для спорудження вольєрів для собак, парканів по периметру присадибної ділянки і т.д.

Зварна оцинкована сітка - кращий вибір для виготовлення кліток, парканів і вольєрів

 • Забезпечує тваринам хороший повітрообмін і освітленість кліток/вольєрів.
 • Стійка до негативного впливу азотних кислот в повітрі (від гною).
 • Не «боїться» сітка зварна для кліток корозії, виникнення якої можливе через опади, повітря, насичене йодом та промисловими забрудненнями.
 • Легко піддається очищенню, що дуже важливо для утримання тварин в належних умовах. У клітці, виготовленій з оцинкованої сітки, підтримувати чистоту - легко і просто!

Успішно застосовується оцинкована сітка для кліток в різних сферах сільського господарства і промисловості:

 • Тваринництво. Найбільш часто використовується зварна сітка з комірками невеликого розміру і може бути як оцинкованою, так і покритою шаром ПВХ.
 • Звірівництво. У такій сітці розмір комірок повинен бути таким, щоб звір не міг просунути голову через них. В цілому, вибір такої сітки для огороджувальної конструкції залежить від ваги тварин, їх габаритів.
 • Птахівництво. Вибір сітки для спорудження кліток для птахів залежить від того, на якому етапі розвитку знаходиться той чи інший птах. Так, розмір комірок у сітці, що використовується для виготовлення клітки для курчат, істотно відрізняються від розмірів комірок сітки для кліток, в якій живуть вже дорослі птахи, наприклад.
 • Рибне господарство. Для ведення такого виду господарства однозначно варто купити металеву сітку для клітин оцинковану, так як вона ржавіє у воді, не змінює хімічний склад води і не має негативного впливу на рибу.

Використовується сітка оцинкована для кліток, а також для виготовлення вольєрів для службових і мисливських собак, для собачих притулків і розплідників.

Чому сотні клієнтів вибирають сітку для кліток від «Завод Центр-Сітка»?

 • Виготовлена така сітка із застосуванням методу «гарячого цинкування», що підвищує її якісні характеристики.
 • Якість зварювання - на найвищому рівні!
 • Тільки у нас можна купити сітку для кліток з ПВХ-покриттям.
 • Чітка геометрія комірок - підтверджує високу якість сітчастого полотна.
 • Ми можемо виготовити для вас сітку з комірками будь-якого розміру.
 • Ви завжди можете замовити у нас виготовлення сітки для кліток за індивідуальними кресленнями.
 • Зручність в монтажі дає можливість зводити огороджувальні конструкції з сітки за рекордно короткий час.
 • Клітка, паркан або вольєр з нашої сітки не деформується під впливом морозів або інших атмосферних впливів.

Оцинковану сітку для кліток купити в Києві в нашому магазині - значить зробити вигідну покупку за ціною виробника, а також бути на 100% впевненим у тому, що:

 • Тварини, які будуть знаходитися в споруджених клітках і вольєрах, будуть відчувати себе максимально комфортно і не постраждають.
 • Догляд за ними буде максимально легким і простим.

Зазвичай матеріал такого типу поставляється у вигляді рулонів по 30м (довжина може змінюватися в залежності від ваших побажань), а продаж сіток здійснюється з доставкою в будь-який населений пункт України.

More