вітчизняний
виробник
найбільший
ассортимент сіток
доступні
ціни

Секційна огорожа

 

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Сучасні системи огорожі.

Всі елементи парканів виготовляються з оцинкованого дроту діаметром 2-6 мм, на який аноситься шар полімерного покриття.

На всі вироби надається гарантія 10 років.

 

Секції огорожі "з вигином" СТАНДАРТ.

Секції огорожі виготовляються з дроту діаметром 4 мм, комірка 50х200 мм, висота панелі від 1.5 м до 2.0 м, ширина секції 2.5м. Застосовуються для огородження промислових об'єктів, житлових і офісних будівель, державних установ, зон відпочинку.

 

 

 

 

Висота (м) Ширина (м)
1,50
2,50
2,00
2,50

 

Секції огорожі "з подвійним прутом" СТАНДАРТ ПРОМ.

Секції огорожі виготовляються з дроту діаметром 5 мм і 6 мм, два горизонтальних прута діаметром 6мм, один вертикальний прут діаметром 5мм, коміра 50х200мм, висота панелі від 1.5 м до 2.0 м, ширина секції 2.5 м. Застосовуються переважно для огородження промислових об'єктів, житлових і офісних будівель, державних установ, зон відпочинку.

 

 

 

Висота (м) Ширина (м)
1,50
2,50
2,00
2,50

 

Инструкция по установке систем ограждения секционного типа

Щоб захистити приватну власність і територію господарських і промислових підприємств, встановлюють металевий паркан зі зварної сітки, який компанія «Завод Центр-Сітка» пропонує покупцям в широкому асортименті. Виготовляється такий паркан із зварних секцій і відрізняється надійністю і естетичною привабливістю. І це ще не всі причини, за якими наші паркани секційні зі зварної сітки «Заграда» стали популярними для огородження територій як в умовах присадибних господарств, так і в міських умовах.

У чому особливості систем огорожі секційного типу?

  • Всі елементи конструкції виготовляються з оцинкованого дроту, діаметром від 2 до 6 мм, на який наноситься шар полімерного покриття.
  • Такі паркани не потрібно фарбувати, так як вони покриваються полімерним покриттям будь-якого кольору, що гарантує довговічну експлуатацію виробу без будь-яких додаткових витрат.
  • Прості технології монтажу таких конструкцій доступні кожному і забезпечують максимально короткі терміни монтажу.
  • Відсутність додаткових гостро окантованих матеріалів в конструкції - гарантія абсолютної безпеки такого паркану.
  • На всі паркани зварні секційні ціна - адекватна, а термін гарантії - 10 років.
  • Хороший паркан секційний купити в Києві - легко, якщо звернутися в «Завод Центр-Сітка». На сьогоднішній день в асортименті компанії представлені два типи такого огородження:
  • «Стандарт» - з «V» подібними вигинами вертикальних прутів та особливо жорсткою конструкцією.
  • «З подвійним прутом», які відрізняються діаметром дроту і функціональним призначенням.

На секційні огорожі ціна в «завод Центр-Сітка» - більш ніж демократична, так як процес їх виготовлення не вимагає витрат великої кількості матеріалу, монтаж – досить простий, а під час експлуатації немає необхідності застосовувати будь-які додаткові матеріали.

Секційний паркан «Заграда»: вибір досвідчених будівельників!

І вибір цей по праву - гідний! Огородження такого типу прості в монтажу і експлуатації, економічні, та й зовні виглядають привабливо, як для «огорожі з металевої сітки». Елементи такої конструкції, що повторюються, гармонійно виглядають на фоні чагарників, дерев, невеликих водойм і річок, що поряд з простотою її монтажу навіть на рельєфній поверхні зі складним ландшафтом, робить таку конструкцію ідеальною для позначення меж скверів і парків. Хоча не менш ефектно виглядають секційні огорожі «Заграда» і на територіях комерційних центрів, автостоянок, адміністративних та інших будівель громадського призначення. Монтаж секційних огорож зі зварної сітки «Заграда» триває не більше 1-2 днів, хоча терміни зведення цілком і повністю залежать і від довжини майбутнього паркану, і від особливостей ландшафту, на якому здійснюється установка такої огороджувальної конструкції.

Купити паркани секційний зі зварної сітки можна в Києві, у Львові, Черкасах, Чернівцях та в Одесі в представництвах компанії «Завод Центр-Сітка». Також організуємо для вас доставку продукції в будь-який інший населений пункт України.