вітчизняний
виробник
найбільший
ассортимент сіток
доступні
ціни

Сітка для огорожі

 

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Современные системы ограждения производства "Укрбудкомплект Центр-Сетка" объединяют в себе простоту и элегантный внешний вид.

Все элементы ограждения изготовляются из проволоки диаметром 2.3 мм, на который методом горячего оцинкования наносится слой цинка, сверху наносится слой высококачественного ПВХ покрытия.

На все изделия предоставляется гарантия 10 лет.

 

Сетка сварная в рулонах КЛАССИК

Сетка сварная в рулонах КЛАССИК. Сетка изготовляется из проволоки диаметром 2.3мм, ячейка 50 х 100 мм, длина рулона 25м. Применяется преимущественно для ограждения жилых и офисных зданий, государственных учреждений, иногда для ограждения промышленных объектов.

 

Высота, м. Длина, м. Диаметр прута, мм. Ячейка, мм. Столб, м. Кол-во крепежа на 1 столб, шт.
1,50 25,00 2 50х100 2,00 3
1,50 10,00 2 50х100 2,00 3
2,00 25,00 2 50х100 2,00 4
2,00 10,00 2 50х100 2,00 4

 

Сетка сварная ПРЕМИУМ

Сетка сварная в рулонах ПРЕМИУМ, изготовляется из проволоки диаметром 2.3 мм, ячейка 50х50мм, длина рулона 25м. Применяется преимущественно для ограждения жилых и офисных зданий, промышленных объектов.

 

Высота, м. Длина, м. Диаметр прута, мм. Ячейка, мм. Столб, м. Кол-во крепежа на 1 столб, шт.
1,50 25,00 2 50х100 2,00 3
1,50 10,00 2 50х100 2,00 3
2,00 25,00 2 50х100 2,00 4
2,00 10,00 2 50х100 2,00 4

Коли є необхідність огородити територію садової ділянки, спортивного майданчику чи будівельного об’єкту, ставити величезні паркани - не зовсім доречно. Адже дерев’яні чи металеві огорожі актуальні у випадку, коли потрібно запобігти «незаконному» проникненню на територію сторонніх осіб. Тому якщо основна мета спорудження огорожі є - визначення меж певної ділянки, окреслити її на території, достатньо буде використати паркан із зварної сітки оцинкованої для огорожі, яку компанія «Завод Центр-Сітка» реалізує в рулонах.

Оцинкована сітка для огорожі в рулоні – вдалий вибір для паркану!

Зварна металева сітка в рулоні відрізняється підвищеною міцністю на розрив, хорошою міцністю і естетичним виглядом завдяки полімерному покриттю. Добре захищена від корозії методом гарячого цинкування, а її проста конструкція дає змогу самостійно і без проблем проводити монтаж, навіть без спеціальних навичок. Сітка для огорожі, ціна на яку в «Завод Центр-Сітка» - конкурентна на ринку, не вимагає особливого догляду за нею, підходить для огородження різних за площею територій.

Для яких цілей можуть використовуватись системи для огорожі із рулонної зварної сітки «Заграда»?

Металева сітка для огорожі, ціна на яку в «Завод Центр-Сітка» доступна для широкого кола покупців, реалізується компанією у вигляді рулонів і підходить для облаштування найрізноманітніших парканів.

  • Тимчасові огородження території , де ведуться будівельні або дорожні роботи.

В таких випадках огорожа із сітки зварної оцинкованої в рулонах є обов’язковою для спорудження, що зумовлено необхідністю підтримання безпеки як будівельників, які знаходяться на таких ділянках, так і перехожих, які повинні розуміти, що на даній території ведуться роботи, які можуть нести потенційну небезпеку.

  • Спеціальні паркани на мото-, вело, гірськолижних трасах.

Використання огорож мото-, вело- і гірськолижних трас обумовлено необхідністю забезпечити безпеку на таких ділянках у період тренувань і змагань. Рулонна сітка для огорожі, в Києві яку (як і в багатьох інших містах) придбати можна на вигідних умова, є додатковим аспектом безпеки як спортсменів, так і глядачів.

  • Садові паркани.

Погодьтеся, коли необхідно визначити межі невеличкої присадибної ділянки для вирощування квітів, наприклад, недоцільно встановлювати для цього капітальні огороджуючі споруди. Легка, компактна і надійна сітка на паркан за доступною ціною від «завод Центр-Сітка» - більш вигідний варіант у такому випадку.

  • Огорожі для спортивних майданчиків.

Безпека – головна вимога здорового спорту. З цією метою для обмеження територій тенісних кортів, спортивних майданчиків економічно вигідно і доцільно використовувати саме такі системи огорож із оцинкованої зварної сітки в рулонах «Заграда».

Вже тисячі оптових і роздрібних наших покупців переконалися в тому, що купити сітку для огорожі в «Завод Центр-Сітка» - значить зробити вибір на користь високої якості, економічності і довговічної експлуатації. Ознайомтеся з асортиментом продукції компанії на сайті sitka.com.ua, зробіть замовлення – і переконайтеся в цьому самі!